جنبش سبز علوی دست سیا را رو کرد

»» هویت یک وبلاگ متعلق به سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) که با نام «ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند» فعالیت می کرد، از سوی یک وبلاگ نویس بسیجی افشا شد!

این وبلاگ که دو ماه پیش در پایگاه Worldpress تاسیس شد، ابتدا با قرار دادن عکسی از مقام معظم رهبری و آرم سپاه پاسداران در لوگوی خود، و نیز انتشار اخباری با مضامین ظاهراً انقلابی، سعی در جذب مخاطب کرد.

وبلاگ یاد شده که فعالیت خود را با نام رضا مهدوی نیا فرزند شهید مصطفی مهدوی نیا پی گرفت، سرانجام در روز 15آبان مطلبی روی خروجی خود قرار داد که بلافاصله در سایت های ضدانقلاب و نیز سایت های منتسب به گروهک سبز اموی (مانند بالاترین و موج سبز) با آب و تاب فراوان منعکس شد.
در این مطلب آمده بود:«روز شنبه نهم آبانماه جلسه ای در پایگاه بسیج به دعوت فرمانده پایگاه داشتیم که در آن جلسه، راهکارها و روش های مسالمت آمیز برخورد با اغتشاشگران مراسم 13 آبان از سوی فرمانده پایگاه قرائت شد و در پایان جلسه یک ساعت و نیمه از سوی فرمانده به هر یک از اعضای فعال بسیج پایگاه مبلغ 400 هزار تومان بصورت چک پول نقداً پرداخت شد که رسید آن نیز گرفته شد که پرداخت این مبلغ در پایان چنین جلسات بی سابقه بود.»!!

به دنبال این دروغ پراکنی، وبلاگ «جنبش سبز علوی / سبز نبوی» (به آدرس:sabzenabe2.blogfa.com) طی یک تحقیقات ساده کامپیوتری در پی یافتن هویت گردانندگان این وبلاگ برآمد.
این وبلاگ نویس بسیجی با جستجوی آدرس IP وبلاگ منتسب به فرزند شهید و موقعیت جغرافیایی نویسندگان آن، دریافت که تمامی مطالب منتشر شده در این وبلاگ از شهری به نام پلانو (Plano) در ایالت تگزاس آمریکا آپلود شده است! به دنبال افشای هویت وبلاگ آمریکایی، گردانندگان،بلافاصله آن را از روی شبکه اینترنت حذف کردند، اما جالب اینکه مطالب آن هنوز در سایت های حامی میرحسین موسوی موجود است.
حمله به نیروهای بسیج و بی اعتبار کردن سپاه پاسداران همواره در دستور کار سازمان جاسوسی آمریکا بوده است، اما این شیوه کودکانه فریب افکارعمومی احتمالا ناشی از آن است که به زعم آمریکایی ها و نوچه های داخلی آنها، می توان جوان ایرانی را با تله هایی از این دست به دام انداخت؛ حذف سریع وبلاگ انحرافی از اینترنت نشان داد که گویا سازمان سیا فهمیده است که «نمی توان»!
گفتنی است که نیروهای مومن و متعهد و مخصوصاً جوانان بسیجی و حزب اللهی هوشیارتر از آنند که مطالب و اخبار یک رسانه را حتی اگر تابلوی ارزشی داشته باشد، بدون توجه به محتوا و مقایسه آن با خط امام و رهبری بپذیرند.

»» برگرفته شده از farsnews.com

/ 1 نظر / 19 بازدید
bi.del

سلام آقا پیام. خیلی باحالی ! خوشم میاد که دست ناکس ها رو رو کردی. منم باهاتم. منتظرتم. دلت آسمونی[گل]