اغتشاش و آشوب در انتخابات مجلس - بهمن ماه 1390

»» اینکه رهبری انقلاب، 6 ماه مانده به یک انتخابات، هشدار به تبدیل شدن انتخابات به "چالشی برای صدمه به امنیت کشور" و همینطور استفاده از تجربه ی اغتشاش و آشوب چند وقت قبلش را بدهند، نه تأمل برانگیز که شوک دهنده است!

مقام معظم رهبری در موارد دیگر هم دستور به مراقبت از انتخابات می دادند اما در روزهای منتهی به همان انتخابات نه از 6 ماه قبل!

رهبر معظم انقلاب؛ امام خامنه ای(جانها فدایش)/ 9 شهریور 1390 :

امسال ما در آخر سال، انتخابات را داریم. انتخابات همیشه در کشور ما تا حدودى یک حادثه‌ى چالش‌برانگیز است... مراقب باشید این چالش به امنیت کشور صدمه نزند. انتخابات که مظهر حضور مردم است، مظهر مردم‌سالارى دینى است، باید پشتوانه‌ى امنیت ما باشد. نباید اجازه داد که این چیزى که ذخیره‌ى امنیت است، پشتوانه‌ى امنیت است، به امنیت ما صدمه وارد کند. دیدید، حس کردید، از نزدیک لمس کردید آن وقتى را که دشمنان میخواهند از انتخابات علیه امنیت کشور سوء استفاده کنند. باید همه مراقب باشند، همه بهوش باشند. آحاد مردم، مسئولان گوناگون، منبرداران سیاسى، کسانى که میتوانند با مردم حرف بزنند، همه مراقب باشند، مواظب باشند؛ از انتخابات مانند یک نعمت الهى پاسدارى کنند.

 

*مرتبط :

 
وزارت اطلاعات نخواهد گذاشت جریان فتنه با جریان انحرافى، انتخابات 12 اسفند (انتخابات مجلس شوراى اسلامى) را به انحراف بکشانند!
/ 1 نظر / 53 بازدید
علی

این انتخابات مصادف با سی و سومین سال گرد انقلاب اسلامی و همین طور سال 2012 که سال شروع نطم نوین جهانی است از نظر من احتما ل وقوع این جریان است.