شبکه مجازی Twitter

»» هیلاری کلینتون طی سخنانی در وزارت خارجه آمریکا به نقش شبکه مجازی Twitter و بهره گیری دولت متبوعش از این شبکه در کنترل و هدایت آشوبهای خیابانی پس از انتخابات ایران اعتراف کرد!

»» بررسی هدایت و کنترل آشوب‌های تهران در کنفرانس وزارت خارجه آمریکا

هیلاری  کلینتون؛ وزیر امور خارجه آمریکا در کنفرانسی در ساختمان رونالد ریگان در وزارت خارجه آمریکا سخن می گفت، اظهار داشت: امروز ما از ابزارهای جدید استفاده می کنیم. برخی شاید ایام آشوبهای بعد از انتخابات ایران را بیاد داشته باشند که از طریق Twitter افراد می فهمیدند که باید کجا بروند و چه اتفاقی قرار است رخ بدهد.
وی در ادامه گفت: برخی از همکاران ما در وزارت
خارجه وقتی بنا به دلایل فنی قصد تعطیلی Twitter را داشتند، آنها (آشوبگران) در تهران خواستار Twitter بودند و می گفتند: شما نمی توانید این شبکه اینترنتی را تعطیل کنید چرا که تظاهرات کنندگان در تهران به آن وابسته هستند.
هیلاری کلینتون با نام بردن از "الیزابت باگلی " نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در طرح مشارکت جهانی، ابراز امیدواری کرد که وی بتواند ضمن توسعه این روش، امکان دسترسی مشابه را برای مردم سایر کشورها از طریق توسعه سازمانهای غیر دولتی (NGO) فراهم سازد.
لازم به ذکر است چندی پیش رضا پهلوی فرزند شاه معدوم، ضمن سخنرانی در کنگره آمریکا، خواستار سرمایه گذاری بیشتر آمریکا در توسعه تکنولوژی ارتباطی به منظور تعامل بیشتر با جریان ضد انقلاب شده بود.

»» برگرفته شده از farsnews.com

/ 1 نظر / 18 بازدید
حامی جوان

اللهم عجل لولیک الفرج . والعافیه والنصر.وجعلناخیرمن انصاره ی واعوانه.والمستشهدین بین یدیه. مقام معظم رهبری: ايرادى كه من به اين دولت وارد ميكنم، اين است كه توضيح دادنشان به مردم كم است. سلام: این روزها دشمن تمام تلاش خود را برای ترور شخصیت دکتر احمدی نژاد می کند.... در وبلاگ((مظلومتر از رجایی))بر آن شدیم تا به جنگ دشمنان اسلام و ایران برویم و نشان دهیم که ما همیشه آماده ی مبارزه با آن ها هستم منتظر حضور گرم و پررنگ شما در وبلاگمان هستیم یا حق.