کروبی: اجماع اصلاح طلبان بی‌معناست
ساعت ۱٠:۳٤ ‎ق.ظ روز ۱٠ اسفند ۱۳۸٧ : توسط :
اصلاح‌طلبان که برای عدم تکرار شکست 4 سال پیش خود و ورود به انتخابات امیدواری زیادی داشتند، اینک امید کمتری برای حضور با یک کاندیدای واحد احساس می‌کنند.
 
 
به گزارش شبکه ایران: مهدی کروبی جدی‌ترین نامزد گروه‌های اصلاح‌طلب برای ورود به انتخابات، که تاکنون بارها انصراف خود، از نامزدی برای شرکت در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به نفع نامزدی دیگر را رد کرده است، بار دیگر تاکید کرد: اجماع اصلاح‌طلبان در این برهه زمانی معنا ندارد، و هر کسی باید فعالیت‌های خود را پیش گیرد...

رئیس مجلس ششم که این روزها پرکارتر از همیشه برای شرکت در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری تلاش می‌کند، ضمن اشاره به مدت زمان باقی مانده تا انتخابات گفت: در شرایط کنونی هر کس باید تلاش و فعالیت‌های خود را داشته باشد و برنامه‌های خود را به اجرا بگذارد.

 کروبی در حالی بر ادامه راه خود تا انتخابات سخن می‌گوید که حلقه یاران و نزدیکان خاتمی این روزها تمام تلاش خود را برای منصرف کردن میر حسین موسوی و دبیر کل حزب اعتماد ملی متمرکز کرده‌اند و صراحتا خاتمی را گزینه‌ای قابل قبول برای انتخابات معرفی می‌کنند.

 این تلاش‌ها در حالی است که حامیان موسوی و کروبی نیز بر ورود نامزد مورد علاقه خود به انتخابات تاکید دارند و هرگونه انصراف به نفع خاتمی را رد کرده‌اند.

 با این همه کروبی که پنج شنبه شب در یک سفر انتخاباتی به قم سفر کرده بود فارغ از همه این مسایل حتی رئیس ستاد انتخاباتی خود را معرفی کرد و در حکمی غلامحسین کرباسچی دبیر کل حزب کارگزاران را به ریاست ستاد انتخاباتی‌اش منصوب کرد .

برگرفته شده از www.inn.ir