فضلی‌نژاد: اصلاح طلبان سکولار مشغول تدارک کودتای ایدئولوژیک در فلسفه انقلاب‌اند
ساعت ۱٠:٢۸ ‎ق.ظ روز ۱٠ اسفند ۱۳۸٧ : توسط :

به گزارش خبرگزاری برنا و سایت خبری روایت پیام فضلی نژاد، عضو مرکز پژوهش های موسسه کیهان، شامگاه چهارشنبه 7 اسفند 1387 با حضور در دانشکده خبر در جمع دانشجویان عضو انجمن اسلامی دانشگاه شیراز سخنرانی کرد و با بیان این مطلب که اصلاح طلبان سکولار مشغول تدارک یک کودتای ایدئولوژیک در فلسفه انقلاب هستند، به تشریح نحوه عملیاتی کردن این پروژه در سطح کشور پرداخت.

وی در سخنان خود با اشاره به این مطلب که اصلاح طلبان سکولار از مخزن معرفتی استفاده می کنند که هیچ ارتباطی با اسلام ندارد، در تبیین هدف اصلاح طلبان سکولار برای براندازی پایه های نظام اسلامی به تشریح ایدئولوژی انقلاب پرداخت.

وی افزود: نمی توان اشتراکی بین اصول انقلاب و حقیقت آن با شعارهای جامعه مدنی و گفتگوی تمدن ها و هم زیستی مسالمت آمیز ادیان و دیگر رفتارهای اصلاح طلبانه یافت.

فضلی نژاد با یاد آوری این مهم که ما یک گنجینه غنی چون حضرت امام(ره) در جمهوری اسلامی داریم اما اصلاح طلبان با دوری گزینی از این منابع فکر و اندیشه همواره در گورستان ها و عتیقه فروشی های فلسفه غرب در حیرت می چرخند و تئوری های به تاریخ پیوسته ای چون جامعه مدنی را به عنوان تئوری های مدرن می اورند و در دانشگاهها ی سکولار تدریس می کنند و از آرا امام(ره) نیز به عنوان مزین در لابه لای این اندیشه ها استفاده می کنند تا جوان امروز به درستی آراء و اندیشه های امام را درک نکند.

عضو مرکز پژوهش های موسسه کیهان با تشریح برخیاز مسائل چنین اظهار داشت که کسانی که بعد از انقلاب بر مسند امور نشستند همه قائل به جنگ عقیده و مانیفیست انقلاب اسلامی نبودند، علت ترویج این تئوری های منسوخ شده را ریشه در ضعف مسئولین در اجرای اجرای وظایفشان دانست.

برگرفته شده از www.elaw.ir