ستاد خاتمی اولین پروژه "تخریب انتخاباتی" را کلید زد
ساعت ۸:۱٩ ‎ب.ظ روز ٥ اسفند ۱۳۸٧ : توسط :
کمال تبریزی مسئولیت ساخت نزدیک به 15 فیلم در موضوعات مختلف و با محوریت سیاه نمایی علیه دولت را بر عهده گرفته است.

به گزارش شبکه ایران، در حالی که تنها چند روز از تشکیل ستادهای تبلیغاتی سید محمد خاتمی نامزد انتخابات ریاست جمهوری می‌گذرد و همه گروه‌های معتدل سیاسی بر لزوم عدم تخریب نامزد‌های انتخاباتی تاکید می‌کنند، اولین پروژه تخریب دولت نهم بدست کمیته هنری ستاد خاتمی آغاز شد...

 


پس از افشای نقش منیژه حکمت در ستادهای تبلیغاتی خاتمی ، کمال تبریزی نیز با پیوستن خود به این جمع پازل هنری مخالفان دولت را تکمیل کرد.

طبق برنامه های مقرر شده در ستادهای انتخاباتی خاتمی، کمال تبریزی مسئولیت ساخت نزدیک به پانزده فیلم در موضوعات مختلف و با محوریت سیاه نمایی علیه دولت را بر عهده گرفته است.

این فیلم ها که بر علیه برنامه های دولت ساخته خواهد شد تا کنون چند نمونه از آنها ساخته شده و بقیه نیز در آینده ای نه چندان دور ساخته خواهد شد.

گزارش پایگاه خبری جهان نیوز می افزاید: هدف گیری اصلی این فیلم ها برنامه‌های دولت مانند سفرهای استانی، امنیت اخلاقی و اجتماعی و مسائلی چون ماجرای مشائی و کردان است که صرفا انعکاسی تیره و تاریک خواهند داشت.

طبق اطلاعات رسیده این فیلم ها پس از تولید در اختیار سایت ها و رسانه های اصلاح طلب قرار داده می‌شوند تا با انتشار عمومی آن عملا اقدامات ضد تبلیغ خود علیه جریان اصولگرایی را رقم بزنند.

پیش از این گفته می‌شد که چند سایت خاص جهت تخریب و سیاه‌نمایی علیه دولت نهم راه‌اندازی شده‌اند.

هفته گذشته، در یکی از تجمعات انتخاباتی یک نامزد دوم‌خردادی در یکی از شهرستان‌های غرب کشور، هواداران این نامزد خواستار فرستادن صلوات برای نابودی احمدی‌نژاد شده بودند.

گفتنی است که در زمان انتخابات نهم نیز تبریزی ساخت فیم تبلیغاتی هاشمی رفسنجانی را برعهده داشت.

برگرفته شده از www.inn.ir