پرفروش‌ترین کتاب‌های سیاسی سال 1387
ساعت ۸:٠۸ ‎ب.ظ روز ٥ اسفند ۱۳۸٧ : توسط :

مرکز تحقیقات صدا و سیما، خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) و شبکه خبر دانشجو گزارش دادند که کتاب «شوالیه‌های ناتوی فرهنگی»، نوشته پیام فضلی‌نژاد در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های‌ سیاسی سال 1387 جای گرفته است.
در طول یکسال گذشته با 9 نوبت چاپ، 28600 نسخه از کتاب شوالیه‌های ناتوی فرهنگی به فروش رفته است و چاپ دهم این اثر نیز به زودی روانه بازار نشر می‌شود. در دی‌ماه 1387، به سبب گرانی کاغذ در بازار و افزایش قیمت این کتاب از 3200 تومان به 3600 تومان، فروش شوالیه‌های ناتوی فرهنگی کاهش نیافت و در ماه گذشته نیز، دوبار تجدید چاپ شد...

 


لینک‌ گزارش‌ها::: ایرنا، مرکز تحقیقات صدا و سینما، شبکه خبر دانشجو

این کتاب که سومین تالیف پیام فضلی‌نژاد است، جلد سی‌ام از مجموعه «نیمه پنهان» و از تولیدات «دفتر پژوهش‌های موسسه کیهان» به شمار می‌رود و حاوی هشتاد عکس و کلیشه سند است. موضوع کتاب، پژوهشی مستند پیرامون برنامه انقلاب مخملی آمریکا در ایران است و نویسنده در کنار بازشکافی فعالیت‌های روشنفکران سکولار و احزاب موسوم به اصلاح‌طلب، از نیمه پنهان پروژه‌های سازمان جاسوسی سیا و وزارت خارجه آمریکا در ایران پرده برمی‌دارد.

آقای حسین شریعتمداری، نماینده رهبر معظم انقلاب و سرپرست موسسه کیهان، در مقدمه‌ کتاب شوالیه‌های ناتوی فرهنگی، نوشت:

«این کتاب برش مستندی از جبهه جنگ نرم دشمن در داخل کشور است و نگاهی با تکیه بر اسناد آشکار و غیر قابل انکار به سرپل های ارتباطی این جبهه با سرویس های اطلاعاتی و امنیتی بیگانه دارد. خواننده در فصل های مختلف کتاب «شوالیه های ناتوی فرهنگی» به محافل پیدا و پنهان این جبهه می رود و تاریکخانه ها و سایه روشن های آن را وامی کاود، از چگونگی رابطه برخی از محافل و احزاب جبهه موسوم به اصلاحات با سرویس های اطلاعاتی دشمن باخبر می شود، نقش شماری از روزنامه ها را به عنوان پایگاه تبلیغاتی دشمن درمی یابد، از این که جمعی از روشنفکرنمایان و اعضای برخی از احزاب و گروه های مدعی اصلاحات در حمایت ها، مخالفت ها و اظهارنظرهای سیاسی و فرهنگی خود، داده های مستقیم و غیرمستقیم کانون های اطلاعاتی بیگانه- مخصوصاً آمریکا- را بر زبان دارند، انگشت حیرت به دندان می گزد و... خواننده در سرتاسر این گشت و گذار عبرت انگیز هیچ نکته، رخداد، رابطه، اظهارنظر و خبری را نمی یابد که برای آن، اسناد غیرقابل انکار -والبته کاملاً آشکار- ارائه نشده باشد.

آقای پیام فضلی نژاد، نویسنده کتاب از یکسال و چند ماه قبل به جمع ما در کیهان پیوست. پیش از آن در جبهه دیگری بود و نامش آشنا... وقتی به کیهان آمد، خسته بود و چند سالی را که در آن سو بوده است، بر باد رفته می دید و در این آرزو که با واگویه ماجراهای آن سو، تابلوی عبرتی پیش روی جوانان کشور بگشاید و هویت واقعی افراد و گروه هایی را که نقاب فریب بر چهره زده اند بنمایاند تا در پی آب به سوی سراب نروند و تشنه در برهوت بی هویتی غرب سرگردان نشوند.

پیام، جوانی است پرنشاط، سخت کوش، فداکار و باهوش... از این که در زلال معرفت امام(ره) چشم ها شسته و خود را به چشمه حیات آفرین آقا رسانده است، پیشانی شکر بر خاک می ساید و... خدایش در این راه یاری فرماید. انشاءالله »

برگرفته شده از www.elaw.ir