در حاشیه یک دیدار؛ تفاوت او با دیگران
ساعت ۱۱:٤٥ ‎ق.ظ روز ٤ اسفند ۱۳۸٧ : توسط :

 

بیننده - هفته گذشته تشکلهای 14 گانه اصولگرا به دیدار احمدی نژاد رفتند تا تحلیلها و دغدغه های انتخاباتی خود را با رئیس جمهور در میان بگذارند.

احمدی نژاد در این دیدار نکاتی را به جبهه پیروان خط امام و رهبری تذکر داد که برغم اهمیت در بسیاری از رسانه ها منعکس نشد و اشاره کوتاه ابطحی در حاشیه یکی از مطالب وبلاگش (+)  و خبر رجانیوز (+) تنها بازتابهای این سخنان بود.

آقای احمدی نژاد که به حق میتوان از وی بعنوان عصاره اصولگرایی یاد کرد به حاضران در این جلسه توصیه کرده هرگونه رفتار سیاسی خود را بر مبنای شناخت وظیفه و تکلیف‌گرایی انجام دهند.

احمدی‌نژاد برای اصولگراها از ضرورت تکلیف گرایی برای انجام فعل سیاسی سخن گفته و تأکید کرده خودش هم مانند آنچه که در انتخابات ریاست جمهوری نهم انجام داده حمایت یا عدم حمایت تشکل‌های سیاسی را مبنای عمل قرار نمی دهد.

این توصیه ها حلقه مفقوده تفکر مدیریتی کشور / حرف دل همه اصولگرایان حقیقی و وجه تمایز احمدی نژاد از اکثر چهره های سیاسی کشور است./

 

کاش کسانی که حضورشان در عرصه ها را منوط به دعوتهای رنگارنگ هر چند قلابی گروههای مختلف می کنند و قبل از هر کاری به فکر منسجم کردن تیمهای تبلیغاتی و خبر پراکنی و تخریب جریانات مخالف هستند هم از این نوع بینش بویی برده بودند.

نتیجه این نوع نگاه به همان اندازه که برای براندازها / پدرخوانده ها و سهم خواهان ناگوار و نامید کننده است برای عموم مردم فرح بخش و شیرین خواهد بود./


برگرفته شده از www.ansarnews.com