احمدی نژاد: سیاستمداران استقبال‌های پرشور مردم از خادمان ملت را تحلیل کنند
ساعت ۱۱:٢۸ ‎ق.ظ روز ۱ اسفند ۱۳۸٧ : توسط :

خبرگزاری فارس: رئیس‌جمهور با بیان اینکه مردم یزد با حضوری تاریخی حرف دل و آرمان‌های خود را فریاد زدند و به گوش جهانیان رساندند، اظهار داشت: تحلیل‌گران و سیاستمداران باید حرکت پرشور و تاریخی و حضور همه آحاد و اقشار مردم را در استقبال از خادمان ملت و دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب بررسی کنند.

 

 

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از یزد، محمود احمدی‌نژاد صبح امروز پنج‌شنبه در جلسه ویژه هیئت دولت در دور دوم سفر استانی به یزد با بیان اینکه مردم یزد با حضوری تاریخی حرف دل و آرمان‌های خود را فریاد زدند و به گوش جهانیان رساندند، اظهار داشت: تحلیل‌گران و سیاستمداران باید حرکت پرشور و تاریخی و حضور همه آحاد و اقشار مردم را در استقبال از خادمان ملت و دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب بررسی کنند.

 

رئیس‌جمهور عظمت حضور و امواج گسترده انسانی در اوج شادابی، نشاط و امید و با فریادهای بلند و چهره‌های خندان را نشانه هوشمندی و درایت مردم یزد برشمرد و تصریح کرد: فرهنگ اسلامی و انقلابی و صفات بارز مسلمانی و ارزش‌های متعالی در عمق و دل و جان و زندگی مرم یزد موج می‌زند.

 

وی با تأکید بر اینکه کسی قادر نیست حرکت مردم را در قالب کلمات و بیان ترسیم کند، گفت:در سی و یکمین سال انقلاب اسلامی این همه دل مشتاق، پای ارزش‌های متعالی ایستاده‌اند و این در حالی است که قدرت‌ها رو به افول و در آرزوی کمترین حمایت مردم هستند.

 

احمدی‌نژاد با قدردانی از همه اقشار مردم یزد بخصوص جوانان به عنوان صحنه گردان اصلی حماسه روز نخست سفر استانی تأکید کرد: خادمان ملت بزرگواری مردم یزد را فراموش نخواهند کرد و مسؤولیت و خدمت‌رسانی را از یاد نخواهند برد.

 

رئیس‌جمهور در بخش دیگری از سخنان خود یزد را از کانون‌های اصلی جوشش فرهنگ و تمدن ایران زمین دانست و گفت: مردم یزد همواره و در طول تاریخ آرمانی،‌ انسانی و انقلابی زندگی و با سخت‌کوشی، استقامت، قناعت و دوراندیشی و همدلی کویر را به گلستان تبدیل کرده‌اند.
احمدی‌نژاد با بیان اینکه خیل سرداران و مجاهدان و شهیدان، بی‌ادعا از حیثیت بشریت دفاع کرده‌اند، اظهار داشت: در دوران انقلاب نیز شهید آیت‌الله صدوقی و آیت‌الله خاتمی مردم را تربیت کردند.

 

برگرفته شده از www.farsnews.com