بالاخره آمد...
ساعت ۱۱:٢٥ ‎ق.ظ روز ٢۱ بهمن ۱۳۸٧ : توسط :

خبرگزاری فارس: سید محمد خاتمی در حالی حضور خود را در انتخابات دهم ریاست جمهوری رسما اعلام کرد که خبرگزاری فارس 19 روز قبل با درج خبری اعلام کرده بود وی در عرصه انتخابات ریاست جمهوری دهم قطعا حضور پیدا خواهد کرد.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزار فارس، در حالی سید محمد خاتمی رئیس بنیاد باران در مراسم افتتاح پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع روحانیون مبارز با حضور در مقابل رسانه‌های داخلی و خارجی اعلام کاندیداتوری کرد که خبرگزاری فارس 19 روز قبل در خبری، قطعی بودن کاندیداتوری وی را پیش بینی و اعلام کرده بود.
خبرگزاری فارس همچنین ساعت 14:13 روز یکشنبه خبری با این عنوان که خاتمی تا ساعاتی دیگر رسما اعلام کاندیداتوری می‌کند بر روی خروجی خود قرار داد.
این در حالی بود که نزدیکان و اطرافیان خاتمی هچون محمد علی ابطحی ، محمد رضا خاتمی، محمدرضا تاجیک و زهرا اشراقی در گفتگویی با پایگاه‌های خبری و رسانه‌ها، خبر خبرگزاری فارس مبنی بر قطعی شدن کاندیداتوری خاتمی را تکذیب کرده بودند.
معاون پارلمانی رئیس دولت اصلاحات در گفتگویی اظهار داشت: خاتمی در حال رایزنی‌های فشرده برای اعلام تصمیم نهایی خود در مورد انتخابات است. البته اکثر گروه های اصلاح طلب در طول این ماه ها از خاتمی برای حضور در انتخابات دعوت کردند و توقع دارند که وی برای انتخابات کاندیدا شود و از ظرفیت خود در کشور برای به دست آوردن آرای مردم استفاده کند و کشور را در شرایط فعلی از بحران و خطر نجات دهد.
همچنین محمدرضا خاتمی برادر رئیس دولت اصلاحات نیز در گفتگویی با پایگاه خبری نزدیک به اصلاح طلبان، خبر قطعی شدن کاندیداتوری برادرش را تکذیب کرد و ابراز داشت که هنوز خاتمی تصمیم نهایی را اتخاذ نکرده است.
سید محمد خاتمی در مراسم افتتاح پایگاه اطلاع رسانی مجمع روحانیون مبارز اظهار داشت: من در اینجا با جدیت حضور خود را در عرصه انتخابات اعلام می کنم، اما چند نکته در این میان مهم به نظر می رسد یکی اینکه احیانا بیان شده که من دچار تردید بوده‌ام، من هیچگاه تردید نداشته‌ام گرچه تدبیر خاصی برای حضور در صحنه و اینکه چه کسی و به چه صورتی شرکت کند، داشتم.

برگرفته شده از www.farsnews.com