انهدام شبکه جاسوسی هسته‌ای رژیم صهیونیستی توسط نیروهای اطلاعاتی سپاه
ساعت ۳:٤۱ ‎ب.ظ روز ٤ آذر ۱۳۸٧ : توسط :

 سرلشکر جعفری خبر داد:

                    انهدام شبکه جاسوسی هسته‌ای رژیم صهیونیستی

                                    توسط نیروهای اطلاعاتی سپاه

 خبرگزاری فارس: فرمانده کل سپاه از شناسایی و دستگیری یک شبکه جاسوسی رژیم صهیونیستی که در زمینه جمع آوری اخبار هسته‌ای و مراکز نظامی ایران فعالیت می‌کردند، خبر داد.

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه با تشریح تلاش‌های این نیرو در مقابله با تهدیدات و توطئه‌های فرامرزی علیه نظام و انقلاب گفت: اخیرا با تلاش سازمان حفاظت اطلاعات سپاه، شبکه‌ای که عمدتا در ارتباط با سازمان های نظامی کشور جاسوسی می‌کرد، شناسایی و با ردیابی و انجام اقدامات وسیع اطلاعاتی، وابستگی این شبکه به سازمان جاسوسی موساد مشخص شد و...


 سرلشکر جعفری خبر داد:

                    انهدام شبکه جاسوسی هسته‌ای رژیم صهیونیستی

                                    توسط نیروهای اطلاعاتی سپاه

 خبرگزاری فارس: فرمانده کل سپاه از شناسایی و دستگیری یک شبکه جاسوسی رژیم صهیونیستی که در زمینه جمع آوری اخبار هسته‌ای و مراکز نظامی ایران فعالیت می‌کردند، خبر داد.

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه با تشریح تلاش‌های این نیرو در مقابله با تهدیدات و توطئه‌های فرامرزی علیه نظام و انقلاب گفت: اخیرا با تلاش سازمان حفاظت اطلاعات سپاه، شبکه‌ای که عمدتا در ارتباط با سازمان های نظامی کشور جاسوسی می‌کرد، شناسایی و با ردیابی و انجام اقدامات وسیع اطلاعاتی، وابستگی این شبکه به سازمان جاسوسی موساد مشخص شد و سرانجام در عملیاتی تمامی عوامل و عناصر شبکه دستگیر شدند.

 وی با اشاره به اهداف و فعالیت‌های این شبکه جاسوسی افزود: این شبکه با جمع آوری اخبار و اطلاعات مراکز هسته‌ای کشور، مجموعه‌های حساس سپاه و همچنین فرماندهان و شخصیت های کشوری و لشکری و انتقال آنها به رژیم صهیونیستی در صدد اجرای نیات شوم خود در سطح کشور بودند. فرمانده کل سپاه افزود: با انهدام این شبکه، سیستمهای پیچیده و پیشرفته ارتباطی، سازه‌ها و وسایل جاسازی مدرن مربوط به موساد کشف و ضبط شد. سرلشکر جعفری تصریح کرد: بر اساس اعتراف دستگیر شدگان، عناصر این شبکه دوره‌های آموزشی ویژه بمب گذاری و ترور را در اسرائیل سپری و با حمایت مالی موساد، تجهیزات فراوانی را خریداری کرده بودند. و

ی افزود: با اقدام به موقع غرورانگیز و قابل تحسین نیروهای امنیتی و اطلاعاتی سپاه پاسداران، ضربه‌ای مهلک و سنگین بر پیکر سرویس جاسوسی موساد وارد شد و جز رسوایی و شکست چیزی عاید دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران نشده است. سرلشکر جعفری این موفقیت را مرهون الطاف الهی و عنایات حضرت ولی عصر (عج) دانست و گفت: سپاه و بسیج ظرفیت و توان هوشمند و مقتدر خود را در پاسداری از انقلاب و دفاع از استقلال تمامیت ارضی کشور و صیانت از ملت و نظام اسلامی همواره بطور فعال و پویا در صحنه نگه داشته اند. فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان گفت بزودی و از طریق رسانه‌ها، ملت ایران در جریان جزئیات کشف و انهدام این شبکه جاسوسی دشمن قرار خواهند گرفت.

برگرفته شده از www1.farsnews.com