امشب؛ پاسخ احمدی‌نژاد به اتهامات یک طرفه در مناظره‌ها
ساعت ٢:٠٩ ‎ب.ظ روز ٢٠ خرداد ۱۳۸۸ : توسط :

حمایت های خیابانی هواداران کاندیداهای ریاست جمهوری

@@ احمدی شیره شیره - هرشب یه دزد میگیره

 »» ساعت: 22:30 به مدّت 45دقیقه

»» شبکه 3سیما

»» به بقیه هم بگید..!

----------------------------------------------------

@@ یادمون نره:

بعد از صحبت های دکتر؛

 فریاد الله اکبر در میادین اصلی


 
»» پیامک(نه بابا!!)
ساعت ۱:٤٠ ‎ق.ظ روز ۱٠ خرداد ۱۳۸۸ : توسط :

میرحسین موسوی

»» چه کسی می داند

     چرا میرحسین، سابقه مبارزاتی در قبل از انقلاب ندارد؟

     چگونه سال56 عضو هیأت علمی دانشگاه ملّی میشود

     آن هم با تأییدیه ساواک؟!! *

----------------------------------------------------------------------

*پس نوشت:

وزیر کار و امور اجتماعی در دولت دوم میرحسین موسوی؛ آقای ابوالقاسم سرحدی زاده در تاریخ: چهارشنبه،9/اردیبهشت ماه/1388 با روزنامه ارگان آقای کروبی(روزنامه اعتماد ملی) مصاحبه کردند و گفتنه اند: "خبری از تلاش‌های سیاسی و انقلابی میر حسین در دوران شاه ندارم". (آدرس: http://www.bornanews.com/Nsite/FullStory/?Id=262868)

 و اینکه: "من قبل از انقلاب آقای میرحسین موسوی را نمی شناختم و از سوابق مبارزاتی قبل از انقلاب ایشان خبر ندارم". آقای کروبی هم با برنا مصاحبه کرده،ایشان گفته که ما ایشان را قبل از انقلاب نمی شناختیم. (آدرس: http://www.bornanews.com/Nsite/FullStory/?Id=262044)

قضیه از این قراره که:

..که جناب دکتر عبدالرّضا داوری(مدیر کل پژوهش ایرنا) گفتنه اند: ما هم رفتیم مرکز اسناد انقلاب به دوستان گفتیم ببینید پرونده ای از ساواک راجع به آقای مهندس موسوی وجود دارد؟

بازداشتی، مبارزه ای، احضاری، پرونده ای از ایشان وجود ندارد. یعنی ایشان سابقه مبارزاتی آشکار پیش از انقلاب ندارند. ایشان موقعی که انقلاب شد 37 ساله بودند. دوستان می دانند که در واقع تمام افرادی که در ایام انقلاب به این سن و سال می رسیدند، بالاخره احضاری، بازداشتی، چیزی داشتند. حتّی مثلاً بهزاد نبوی یک سال از ایشان کوچکتر است. بهزاد متولّد1321 است.

آقای مهندس موسوی سال56 به عضویت هیئت علمی دانشگاه ملّی در می آید. که می دانید آن موقع هر کس می خواست عضو هیئت علمی بشود بایستی یک تأییدیه ای از ساواک می گرفت.ایشان می شود گفت حداقل در پرونده اش در ساواک نکته منفی وجود نداشته و ساواک در سال56 نسبت به ایشان نظر منفی نمی دهد.

البته من قصد تخریب ندارم و نمی خواهم بگویم ایشان ساواکی بوده ولی مسأله این است که ساواک نسبت به ایشان نظر منفی اعلام نکرده. می دانید که مثلاً دکتر شریعتی وقتی که دکترایشان را میگیرد و وارد ایران می شود، سال46 یا 47 سابقه ی مبارزاتی داشته؛ هم پیش از رفتنش به فرانسه و هم در دوران فرانسه؛ ایشان را ساواک با دکترای جامعه شناسی می فرستد در یک روستایی در اطراف سبزوار یا... که برود آنجا.

یعنی می خواهم بگویم که ساواک این طور به محیط آموزشی سیطره داشته. با این سیطره آقای مهندس موسوی سال56 می آید و در واقع می شود عضو هیئت علمی دانشگاه ملّی آن موقع!

----------------------------------------------------------------------

@@ به قول دوستان: قضاوت با شما..!!

                                                                           ادامه دارد..

»» برگرفته شده از"جنبش پیامکی احمدی نژاد؛

www.sms88sms.persianblog.ir


 
@@ احمدی نژادی هـا @@
ساعت ٩:٢٤ ‎ب.ظ روز ٦ خرداد ۱۳۸۸ : توسط :

تعدادی از نوجوانان رباط کریم در حال استقبال از سفر رئیس جمهور به شهرشان

بغض فروخورده را فریاد می کنیم:

»» احمدی نژادی هـا، شنبه، "میدان ولیعصر" ساعت 17

»» به همه قلب های غُصّه خورده بگویید!


 
استراتژى تبلیغاتى کاندیداها در گزارش تحلیلى کیهان
ساعت ٥:۱۳ ‎ب.ظ روز ۳ خرداد ۱۳۸۸ : توسط :

»» بنابر آخرین گزارش ها ستاد موسوی بنا دارد استفاده از رنگ سبز را حتی المقدور گسترش دهد و هزینه فراوانی برای تهیه مانتو، دستبند، روسری و تی شرت سبز و توزیع آنها میان مردم انجام داده است. با وجود انجام هزینه های فراوان حامیان موسوی اکنون نسبت به فراگیر شدن این نماد در میان توده مردم سخت مردد هستند و به همین دلیل به راهکارهای دیگری روی آورده اند.

»» آنچه عملاً اتفاق افتاده این است که موسوی سعی کرده نوعی موضع میانه را حفظ کند. او اگرچه تا حد زیادی به جریان اصلاحات نزدیک شده اما تلاش کرده مایه ای از ادبیات اصولگرایانه را هم در گفتار خود حفظ کند. سران جبهه اصلاحات اکنون عقیده دارند موسوی با این استراتژی  راه به جایی نخواهد برد و نه تنها رای اصولگرایان را به دست نمی آورد رای اصلاح طلبان را هم از دست خواهد داد. آخرین توصیه های این افراد به او آن بوده است که هر چه زودتر تکلیف خود را به لحاظ گفتمانی مشخص کند.

»» گزارش های دریافتی کیهان نشان می دهد موسوی به توصیه برخی اطرافیانش از جمله چند تن از اعضای حزب مشارکت از دو تاکتیک عمده در برنامه های تلویزیونی خود استفاده خواهد کرد:

 اول، تمرکز بر نوعی گفتمان محلی به جای گفتمان ملی.

دوم، تاکید بر ادبیات عوامگرایانه به جای ادبیات نخبه گرا.

»» احمدی نژاد و آسودگی تبلیغاتی؛

احمدی نژاد کار تا دقیقه 90 را بهترین تبلیغ می داند.
 اکنون هواداران احمدی نژاد موظف شده اند فقط به بیان خدمات و دفاع از دستاوردهای دولت بپردازند و از هرگونه تعریض به کاندیداهای دیگر خودداری کنند.


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
باور بفرمایید که باور نمى کنیم!
ساعت ٢:۳۱ ‎ب.ظ روز ۳ خرداد ۱۳۸۸ : توسط :

»» به قلم: حسین شریعتمداری

همایش دوم خرداد در ورزشگاه آزادی

»» کدام دفعه به عنوان مشاور ویژه رئیس جمهور وقت سخن گفته یا حرکتی کرده است که تلویزیون از پخش آن خودداری ورزیده باشد؟! ظاهراً آقای موسوی با این سخنان قصد دارد سابقه سکوت و بی حرکتی خویش را پاک کند و از همه بدتر آن که بی حرکتی و بی تفاوتی خود در مقابل مسائل نظام و انقلاب را به گردن صدا و سیما بیندازد.

»» دشمنان بیرونی که تا چند ماه قبل، حضور مردم در استقبال از رئیس جمهور و یا شرکت آنان در راهپیمایی های قدس و 22بهمن را ناشی از تقسیم پول در میان آنها اعلام می کردند امروزه برای پیشگیری از آبروریزی بیشتر، این ادعای مسخره را مطرح نمی کنند و عجیب است که آقای مهندس موسوی تازه شروع کرده است!

»» حضرت امام(ره) بارها  اتهام اسرائیل و آمریکا به مردم ایران مبنی بر دریافت پول برای شرکت در اجتماعات را دروغبافی و توهم پراکنی دشمنان و اهانت به مردم ایران دانسته بود.

»» بوش رئیس جمهور سابق آمریکا، دیک چنی معاون وی، رایس وزیرخارجه قبلی، اولمرت نخست وزیر و شیمون پرز رئیس جمهور رژیم صهیونیستی و اخیراً هیلاری کلینتون وزیرخارجه جدید آمریکا با صراحت اعلام کرده اند حضور ایران در آمریکای لاتین که تاکنون حیاط خلوت آمریکا بوده است، ضربه سنگینی به سیاست خارجی آمریکا وارد کرده و جایگاه ایران را به شدت تقویت کرده است.

»» عجیب است که وقتی به آقای موسوی نسبت به خیانت و سوابق سوء برخی از اطرافیان ایشان تذکر داده می شود در پاسخ می گوید؛ من از همراهی هیچکس با خود جلوگیری نمی کنم؟! و حال آنکه این همراهان ماهیت سوء و ضدمردمی خود را بارها نشان داده اند ولی وقتی چند کشور آمریکای لاتین با رویکرد ضدآمریکایی به ایران اسلامی نزدیک می شوند فریاد آقای مهندس بلند می شود که چرا دوستی آنها را پذیرفته ایم!

»» مردم فلسطین به نمایندگی از تمامی کشورهای منطقه با اسرائیل درگیر هستند و نه فقط حمایت از آرمان فلسطین بلکه همه گونه کمک به مقاومت، کمترین هزینه ای است که کشورهای منطقه بایستی برای حفظ امنیت خود بپردازند و نه صدقه! به مردم فلسطین و بدیهی است نمی توان باور کرد که مهندس موسوی از درک  این مسائل ساده  ناتوان باشد.

»» درباره احساس خطر آقای موسوی نیز جای این سوال هست که چرا مدعیان اصلاحات با آمریکا و اسرائیل و کلان سرمایه داران و مفسدان اقتصادی در احساس خطر از دولت کنونی اشتراک نظر دارند؟!

»» در اینجا فقط باید پرسید، «سلطان شکر» در کدام جبهه کباده می کشد؟ و یا کارگران فلان کارخانه را کدام سرمایه دار اخراج کرده و آن سرمایه داران اکنون از نامزد کدام جبهه حمایت می کنند؟ و یا چای و پرتقال و...بگذریم!

»» ...


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
" تی شرت‌های رایگان " + تی شرت‌های میلیاردی
ساعت ۱:۱٠ ‎ب.ظ روز ٢ خرداد ۱۳۸۸ : توسط :

»» یه گزارش تصویری ازساده زیستی ستادهای آقای میرحسین+اصلاح الگوی مصرف

»» در حالی که میرحسین در بیانیه‌ای براجتناب از هزینه‌های گزاف تبلیغاتی تأکید کرده و خواستار آن شده بود که برای دوری از اسراف کاری حتی عکس‌اش نیز توسط ستادهایش چاپ نشود، خبرهای رسیده حاکی از آن است که این رویکرد موسوی، مورد توجه ستادهایش واقع نشده است.

»» شنیده شده، مسؤولان برنامه‌های انتخاباتی میرحسین با یکی از بنکداران تهران توافقاتی را مبنی بر تهیه تی‌شرت‌های سبز رنگ داشته‌اند. اخبار موثق حاکی است، رقم این قرارداد حدود 5 میلیارد تومان بوده است. البته هزینه دیگر اقدامات تبلیغاتی اینچنینی مانند تهیه شال،‌کلاه، هدبند و... سبزرنگ هنوز مشخص نیست.

»» از سوی دیگر شنیده شده تهیه چادر و مانتوهای سبزرنگ نیز به طور جدی در دستور کار مسؤولان ستاد میرحسین قرار گرفته است.

»» تی شرت هایی به رنگ های سبز و سفید با تصویری از میرحسین و عبارت " رأی من موسوی "

»» میرحسین موسوی در بیانیه انتخاتی اش در 20 اسفند87 : از نظر من نوشته ساده یک شهروند علاقه‌مند به سرنوشت کشور در پشت شیشه مغازه‌اش دلنشین‌ترین و موثرترین الگوی تبلیغاتی است. این نه بدان معناست که استفاده از تصویر را الزاما مسرفانه و یا فریبکارانه بدانم، بلکه می‌خواهم از کارهایی که شایعه شیوعشان را در فصول انتخابات شنیده‌ام، و امیدوارم هرگز واقع نشده باشند، به اکیدترین وجهی پیشگیری کنم.

»» ...


ادامه مطلب را مطالعه کنید