احمدی نژاد: اجرای زشت ترین نژادپرستی توسط صهیونیست‌ها
ساعت ۱٠:٠۱ ‎ب.ظ روز ۳۱ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

رئیس جمهور کشورمان تصریح کرد: امروز جامعه بشری با نوعی نژادپرستی مواجه است که زشتی آن حیثت انسان را در آغاز هزاره سوم مخدوش کرده است و این نژادپرستی، صهیونیسم جهانی است.

به گزارش شبکه ایران اجلاس "دوربان2" در حالی به طور رسمی با سخنرانی دکتر احمدی نژاد آغاز شد که مقامات صهیونیستی از روزهای اخیرتلاش خود را برای تحت الشعاع قرار دادن این اجلاس آغاز کرده بودند.

در ابتدای سخنرانی، احمدی نژاد در واکنش به اقدام یکی از حاضران برای برهم زدن نظم جلسه،با خونسردی به خواندن دعای ابتدای سخنرانی خود ادامه داد و پس از آن با بیان اینکه این افراد بی اطلاع هستند از حاضرین در اجلاس خواست تا آنها را ببخشند.

دکتر احمدی نژاد با اشاره به ظلم‌هایی که در دوران قرون وسطی انجام شده بود گفت: در آن سال ها برده‌داری و برده‌فروشی و شکار انسانها برای انتقال به آمریکا و اروپا در مقیاس میلیونی رواج داشت.

وی ادامه داد پس از آن ملت‌ها به بهای کشته شدن میلیون‌ها انسان، متجاوز‌ها را بیرون کرده و حکومت‌های مستقل برپا کردند، اما قدرت‌طلبان دو جنگ بزرگ را تحمیل کردند که حاصل آن حدود 100 میلیون نفر قربانی و ویرانی بسیاری از سرزمین‌ها بود و سلطه‌گران که خود را پیروز این جنگ‌ها می‌دیدند با وضع قوانین ظالمانه حقوق ملت‌ها را پایمال کردند...


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
پروژه انزوای احمدی نژاد در "دوربان2"
ساعت ٩:٥۳ ‎ب.ظ روز ۳۱ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

»» در اجلاس جهانی ضد نژاد پرستی ژنو صورت گرفت؛

تشویق ممتد و طولانی حضار اجلاس دوربان در حمایت از احمدی نژاد

خبرگزاری فارس: حاضرین اجلاس دوربان با تشویق مکرر و بعضا طولانی سخنان ضد صهیونیستی احمدی نژاد پروژه انزوای رئیس جمهوری اسلامی ایران را ناکام گذاشتند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در میان سخنان رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در اجلاس دوربان سوئیس، احمدی‌نژاد در بخشی از سخنان خود به حق وتوی تعدادی از کشورها در شورای امنیت سازمان ملل اشاره کرد و چنین امتیازی را بدون هیچ منطق دینی و عدالت و قانون و کرامت انسانی دانست.
در این بخش از سخنان رئیس‌جمهور اکثریت حضار با دست زدن چند ثانیه‌ای سخنان رئیس‌جمهوری اسلامی ایران را مورد تایید قرار دادند.
احمدی‌نژاد در بخشی دیگر از سخنان خود به تجاوز یک رژیم جعلی به سرزمین فلسطین به بهانه هولوکاست اشاره کرد که در این لحظه تعدادی از نمایندگان کشورهای حامی رژیم صهیونیستی از جمله کانادا، فرانسه و انگلیس سالن اجلاس را به نشانه اعتراض ترک کردند اما به محض بلند شدن این افراد از جای خود برای خروج از سالن ،اکثریت حضار با دست زدن ممتد سخنان رئیس‌جمهوری اسلامی ایران را مورد حمایت خود قرار دادند.
سه نفر دیگر از حضار این اجلاس که در بالکن سالن مستقر بوده و به نظر می‌رسید از خبرنگاران غربی بودند نیز با فریاد سعی در قطع کردن سخنان احمدی‌نژاد داشتند که رئیس‌جمهوری اسلامی ایران تنها به آنها لبخند زد و این حرکت احمدی‌نژاد باز هم با تشویق حضار مواجه شد.
سخنان احمدی نژاد در اواخر سخنانش تشویق بیشتر و طولانی تر حضار را در پی داشت.

»» برگرفته شده از www.farsnews.com


 
درخواست‌ نفسانی ناطق‌نوری از خاتمی
ساعت ٩:٤٤ ‎ب.ظ روز ۳۱ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

خبرگزاری فارس: یکی از سایت های اینترنتی اعلام کرد: اخیرا دیداری بین حجت الاسلام ناطق نوری و سید محمد خاتمی صورت گرفته است که در این دیدار ناطق نوری رهنمودهایی به خاتمی برای پیروزی میرحسین در انتخابات داده است.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سایت امید88 ناطق نوری به خاتمی گفته است که شما به سراسر کشور سفر کن و بگو که "من کنت مولاه فهذا میرحسین مولاه "! هرکاری می توانید بکنید تا میرحسین رای بیاورد.
وی افزوده است: من در دولت میرحسین با اینکه با هم اختلافات داشتیم ولیکن وی احترام مرا همیشه داشت ولی احمدی نژاد هیچ احترامی برای من قائل نیست.
ناطق نوری همچنین گفته است که من یک تار موی هاشمی را به احمدی نژاد نمی دهم. من همانی هستم که اگر در دوم خرداد76 با هاشمی بودم رای می آوردم و این همه مشکل دیگر وجود نداشت.

»» برگرفته شده از www.farsnews.com


 
هاشمی رفسنجانی: دفاع رهبر انقلاب از دولت مصلحتیست!!
ساعت ۱:۳٥ ‎ب.ظ روز ٢٩ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

به گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، هاشمی رفسنجانی به سؤالات زیر پاسخ میدهند:

1- روابط حضرت‌عالی، با رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیة‌الله خامنه‌ای مدظله، چگونه روابطی است؟، آیا عاطفی و عرفانی است و یا سیاسی و یا کاری است؟.
2- اختلافات فی‌مابین شما و «آقا» چگونه به وجود می‌آید و برای رفع آن‌ها چه می‌کنید و اگر ممکن است نمونه‌هایی از اختلافات و کیفیت حل آن‌ها را، بیان بفرمایید.
3- مبنای آن فرمایشی را که در جمع دانشجویان عزیز فرمودید، که خامنه‌ای عشق من است، چیست؟.
4- نظر صریح جناب‌عالی را در خصوص حمایت‌های پی در پی و بی دریغ مقام معظم رهبری، از دولت نهم و شخص رئیس محترم جمهور، چیست؟
5- چرا تا کنون هرگز هیچ حمایت آشکار و پنهانی را از دولت نهم انجام نداده‌اید؟
6- راجع به گرانی‌های افسار گسیخته‌‌تر فعلی و تورم بی‌لجام‌تر از دولت‌های گذشته، چه می‌گویید؟
7- سیاست‌های سیاست خارجی دولت نهم را چگونه ارزیابی می‌کنید.
8- لطفاً نظر خود را به صورت واضح در خصوص انتخابات دهم ریاست جمهوری بیان بفرمایید.
9- آیا در انتخابات دهم ریاست جمهوری نامزد می‌شوید؟
10-بنده(زادسر)، اصول‌گرایی و اصلاح‌طلبی مصطلح را، قبول ندارم و بسیاری از مدعیان هر دو را به ریاست‌گرایی و قدرت‌طلبی، متهم می‌کنم و برای خودم دلایل متقن و تجربی دارم، نظر شما(هاشمی‌رفسنجانی)، در این باره چیست؟
11- جناب آقای هاشمی رفسنجانی، شما که سال‌های سال، ریاست قوه‌ مقننه و نمایندگان مجلس را عهده‌دار بوده‌اید، چرا برخی از نمایندگان اداوار مختلف مجلس شورای اسلامی، به جای انجام وظیفه‌ خطیر نمایندگی، برابر آنچه که قانون اساسی برای آنان تبیین فرموده است، سعی بر رفیق شدن با وزیران، معاونان و رؤسای سازمان‌ها دارند و عده‌ای از آنان نیز هواداران جدی بعضی از وزارت‌خانه‌ها در وقت بررسی بودجه‌های سالیانه در مجلس شورای اسلامی و هنگامه‌ی طرح استیضاح‌ها و تحقیق‌وتفحص‌ها، می‌شوند ؟
12-آیا اجازه می‌دهید که بخش‌هایی از فرمایشات امروز حضرت مستطاب عالی و سؤالات این بنده کوچک درگاه پروردگار، قلمی و منتشر بشود؟


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
زیاده ولی حتماً بخونید!!
ساعت ٤:٠٩ ‎ب.ظ روز ٢٧ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

حداد عادل:
چرا برای جلوگیری از ایجاد اختلاف احساس تکلیف نمی‌کنیم
»» در بسیاری از مواقع ما فقط برای مطرح شدن و ایجاد رقیب و تنش، احساس تکلیف می‎کنیم ولی چرا ما برای دوری از اختلاف ، ایجاد رقابت سالم‎ و از دست ندادن فرصت‎ها احساس تکلیف نمی‎کنیم.

»» وی در تحلیل سالهای 76 به بعد و مشکلات آن زمان تصریح کرد:

شما می‎بینید که دعوا بر سر شیوه‎ی مدیریت اقتصادی نیست، دعوا بر سر مفاهیم اصلی انقلاب است یعنی عده‎ای رفتند به سمت کسانی که امام(ره) آنها را کاملاً طرد کرده بود و شما می‎بینید که کسانی که مبلّغ جدایی دین از سیاست بودند، دوباره جان گرفتند و در تمام دوران دفاع مقدس، چون این‎ها اهل جبهه و جنگ نبودند و اعتقادی هم نداشتند، در تاریکی نشسته بودند و روشنایی را تماشا می‎کردند، چون در حاشیه بودند اصلاً صدایشان هم درنمی‎آمد و رویشان هم نمی‎شد، حالا وارد عرصه و صحنه شده بودند و بحث جدایی دین از سیاست را طرح کردند و ما هم به‎ ویژه بعد از دوم خرداد دیدیم که آن زمزمه‎هایی که در فلان مجله یا فلان محفل هفتگی وجود دارد اینها تبدیل شد به صحبت کسانی که معاون وزیر بودند و در حاکمیت تحت عنوان جامعه‎ی مدنی، روزنامه‎هایی منتشر شد که حیرت‎آور بود.

»»‌ رئیس مجلس هفتم با اشاره به اینکه در زمان جنگ خیلی‎ها جرأت نمی‎کردند حرفهایی مغایر با ارزش‎های انقلاب را بر زبان بیاورند زیرا مورد ادبار شدید مردم قرار می‎گرفتند و خریداری هم در افکار عمومی نداشتند گفت:حداقل این سه عنصر: گرایش به سمت فعالیت‎های اقتصادی برای سازندگی، پایان جنگ و فقدان امام(ره)، برای یک عده فرصتی ایجاد کرد که شروع کنند به طرح یک مباحثی که قبلا اصلاً زمینه‎ای برای طرح آنها نمی‎دیدند.

»» ...


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
مقایسه نکنید!!
ساعت ۱۱:٢٤ ‎ق.ظ روز ٢٧ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

»»  به ادامه مطلب بروید.

»» یادتون باشه مقایسه نکنید!!

»» خدا شاهد بود که تمام تلاشمو کردم تا سانسور نداشته باشم.

»» جای منم نظر ندید؛ هدفم از این پست، به تصویر کشیدن فهم مردمه، همین.

»»‌ نگید هر چی عکس بی کیفیت از میرحسین بوده رو گذاشته، گشتم حتی توی سایت های حامی ایشون، تازه خیلی از با کیفیت ها برای سایت های اصولگرا مثل فارسه!! (* گشتم نبود نگرد نیست*)

»» یه چندتا از عکسها برای سایت "کلمه" ست که کیفیت چندانی نداره.( این سایت در جهت حمایت از ایشون راه اندازی شده)

»» عکس های اول از آقای میر حسین موسوی و عکس های دوم از آقای احمدی نژاده.

»» تمام تصاویر از سفر اخیر این دو کاندیدا میباشد؛ تصاویر آقای میرحسین سفر ایشون به       استان خوزستان(اهـواز) بوده و تصاویر آقای احمدی ن‍ژاد سفر به استان کرمان.

»» بازم میگم از سفرهای دیگه احمدی نژاد هیچ تصویری نذاشتم،                                 میتونید search کنید.

»»عکسارو هم از این سایت ها گرفتم:

@ سایت خبری تحلیلی کلمه؛‌  www.kalemeh.ir

@ خبرگزاری فارس؛ www.farsnews.com

@ خبرگزاری جمهوری اسلامی؛ www.irna.ir/?lang=fa

@ خبر فارسی؛ www.khabarfarsi.com

@ خبرگزاری مهر؛ www.mehrnews.com/fa

@ پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری؛ president.ir/fa


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
ردیابی دقیق فعالیت تخریبی در سایت‌ها و پیامک‌ها
ساعت ٧:٠٥ ‎ب.ظ روز ٢٦ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :
»» وزیر اطلاعات در گفتگو با فارس؛
فعالیت تخریبی در سایت‌ها و پیامک‌ها به صورت دقیق قابل ردیابی است.

خبرگزاری فارس: غلامحسین محسنی اژه ای گفت: وزارت اطلاعات اوضاع انتخاباتی را در فضای سایت ها و پیامکها به خوبی در رصد خود دارد و با جریان های تخریبی به شدت برخورد می کند.

حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای وزیر اطلاعات در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس در پاسخ به سوالی در باره افزایش برخی تخریب‌ها در آستانه انتخابات ریاست جمهوری هر گونه تخریب در رقابت های انتخاباتی و موارد دیگر را بی‌انصافی دانست و گفت: برخی از آنها را می‌توان خیانت به مردم،‌اسلام و انقلاب ارزیابی کرد.
وی خاطرنشان کرد: پیامک‌های تخریبی کاملا قابل پیگیری و ردیابی است و با توجه به تسلط وزارت اطلاعات، ‌با کسانی که از طریق پیامک به دنبال تخریب بروند نیز برخورد خواهد شد.
وی افزود: یقینا اگر کسی بخواهد در این زمینه فضا را آلوده کند دستگاه‌های مسئول و ذی‌ربط بخصوص وزارت اطلاعات که در این زمینه فعال شده با آنان برخورد خواهد کرد.
حجت الاسلام والمسلمین اژه‌ای در پاسخ به سوالی در باره تخریب‌های سازمان یافته گفت: به صورت جدی در حال رصد هستیم و در مرحله اول تذکر داده می‌شود اما مطمئنا اگر به تذکرات توجه نکنند برخوردهای سنگین و قاطع خواهیم داشت و به کسانی که خصوصا آگاهانه و از روی عمد بخواهند تخریب و حرمت‌شکنی کنند هشدار می‌دهم که مطمئن باشند گرفتار قانون خواهند شد و سربازان گمنام امام زمان و مردم از کسی که فضای آرام کشور را به هم بریزد نخواهند گذشت.
وزیر اطلاعات با بیان اینکه وزارت اطلاعات فعالیت همه سایت‌ها،‌ وبلاگ‌ها و پیامک‌های تخریبی را رصد می‌کند، همچنین از دعوت برخی از مدیران سایتها و ارائه تذکر به آنان خبرداد.
محسنی اژه‌ای شرایط امروز کشور را یکی از بهترین شرایط دانست و گفت: شرایط خوب کشور نباید با غفلت‌ها و بی‌توجهی‌ها خراب شود .
وی خاطرنشان کرد: امروز اگر هر کسی نسبت به اسلام، انقلاب، ملت و کشورش کوچکترین احساس مسئولیتی داشته باشد، باید فضای امن و آرامش را حفظ کند و بر نشاط و امید هر چه بیشتر مردم بیفزاید.
حجت الاسلام والمسلمین اژه‌ای با تشکر از اطلاع‌رسانی خبرگزاری فارس و سایر رسانه‌ها گفت: لازم است از خبرنگاران که موضوعات مفید برای جامعه را از زبان خادمین ملت برای ملت تبیین می‌کنند، تشکر کنم.

»» برگرفته شده از www.farsnews.com


 
آغاز به کار ستاد جنگ روانی علیه دولت نهم با ارسال پیامک
ساعت ٦:٥٦ ‎ب.ظ روز ٢٦ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

خبرگزاری فارس: گروه موسوم به "راه اندازی جنگ روانی علیه دولت " فعالیت خود را از هفته گذشته به طور رسمی و عملی آغاز کردند.

به گزارش خبرنگار "سرویس مجازی " خبرگزاری فارس، جهان نوشت، این گروه در اولین اقدام، با الهام از سریال‌های تلویزیونی پیامک‌هایی در تخریب احمدی نژاد ساخته و در سطح وسیعی ارسال کرده‌اند.
این گروه متشکل از حدود 190 نفر از چهره‌های طنزپرداز کشور با نظارت و راهنمایی ویژه س. ح فعالیت خود را در موضوعات جنگ روانی در محلی تحت عنوان دفتر ظفر (واقع در خیابان ظفر) سازماندهی کرده و قصد دارند با طراحی و ساخت بیش از سه میلیون پیامک و بلوتوث برای تخریب اصولگرایان و دولت فعالیت کنند.
یکی از نکاتی که در پیامک‌های ساخته شده توسط این گروه مورد توجه قرار گرفته است، اصل تسری پذیری پیامک‌ها است، به صورتی که نه تنها اصلاح طلبان و حامیان آنها، بلکه طرفداران اصولگرایان نیز به ارسال این پیامک‌ها برای یکدیگر ترغیب شوند.
این افراد که بنا بر اعلام منابع نزدیک به اصلاح طلبان پایه حقوق هر یک از آنها 800 هزار تومان تعیین شده است، ماموریت دارند فعالیت‌های خود را در اردیبهشت ماه افزایش دهند.

( وبلاگ javoon: لازم به ذکر است "سعید حجاریان" به عنوان تئوریسین و مدیر کارکشته جنگ روانی جبهه اصلاحات، شهرت دارد.)
»» برگرفته شده از
www.farsnews.com


 
نظریه "مرگ گفتمان اصلاحات" ؛ فضلی نژاد
ساعت ٦:٢٤ ‎ب.ظ روز ٢٦ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

http://elaw.ir/upload/image005.jpg

* بازخوانی ایدئولوژی حزب کارگزارن سازندگی
* مرگ مدرنیته و اقتدار سنت پراگماتیستی در غرب
* گزارشی سیاسی و فلسفی از آمریکا
* بازخوانی آراء ریچارد رورتی و پیش‌بینی مرگ آمریکا
* درک غلط روشنفکران دینی مانند خاتمی، سروش و کدیور از تاریخ غرب و اسلام سنتی
* رویگردانی مثلث سیاست‌سازان آمریکا از اصلاح‌طلبان و گرایش به محافظه‌کاران عملگرا چون قالیباف
* پروژه آمریکایی ائتلاف محافطه‌کاران عملگرا با اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری 1388
* ظهور «محافظه‌کاری آمریکایی» در کنار «اصلاح‌طلبی آمریکایی»در ایران با عنوان پراگماتیسم اسلامی
* روایت نصر، فرید زکریا و ری تکیه از بی‌سوادی و عقب‌ماندگی روشنفکران دینی و اصلاح‌طلبان
* و ...

»» به ادامه مطلب بروید.ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
آرمین: هاشمی رفسنجانی با اصلاحات همراه شده است
ساعت ٥:٢۸ ‎ب.ظ روز ٢٦ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

»» سخنگوی سازمان مجاهدین انقلاب گفت: چهره‌هایی نظیر هاشمی رفسنجانی با اصلاحات همراه شده‌اند که می‌تواند محدودیت‌های طرف مقابل را زیاد کند...


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
استراتژی اصلاح طلبان برای توجیه شکست
ساعت ٢:٢٤ ‎ب.ظ روز ٢٥ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

»» به قلم قاسم روانبخش

بیش از یک سال است که اتتخابات ریاست جمهوری دهم در کشور کلید خورده است.  سر انجام در پایان سال گذشته ناز و کرشمه های انتخاباتی پایان یافت و آقای خاتمی جای خود را به میر حسین موسوی داد. مهم ترین دلیل بر کناره گیری خاتمی را می توان پیش بینی وی از نتیجه انتخابات دانست؛ او پس از سفر به سه استان کشور که با استقبال بسیار سرد مردم روبرو شد و مشاهده استقبال بی نظیر همشهریان خود از دکتر احمدی نژاد، به این تصمیم سیاسی رسید.

جریان اصلاحات در فضای حاکمیت گفتمان امام و انقلاب، بهترین گزینه را آقای میر حسین موسوی تشخیص داد که سال ها به دلیل دوری از سیاست وسکوت، مردم از مواضع وی بی اطلاع بوده، تا حدودی او را اصول گرا می پنداشتند، ولی حمایت بی دریغ احزاب افراطی دوم خردادی کارگزاران، مشارکت، مجاهدین انقلاب و...، واقعیت ایشان را به عنوان یک شخصیت تمام عیار اصلاح طلب برهمگان آشکار کرد.  این جریان برای دست یافتن به پیروزی و شکست احتمالی خود استراتژی مشخصی تعریف کرده، که می توان به شرح زیر بر شمرد:

...


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
حمله DDOS‌ به سایت گرداب
ساعت ۱٢:۱۸ ‎ب.ظ روز ٢٥ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

عصر دیروز سایت گرداب برای چهارصدوپنجاهمین بار مورد حمله قرار گرفت. این حمله باعث شد که سایت گرداب برای حدود 2 ساعت غیر فعال شود.براساس گزارش مدیر فنی سایت از زمان انتقال سایتهای مستهجن و ضد دینی بر روی سایت گرداب در تاریخ 28 اسفندماه سال گذشته تاکنون بیش از 25 بار به این سایت حمله از نوع DDOS شده است که متخصصان امنیتی سایت با تقویت سخت افزاری سرورها و پهنای باند سایت و همچنین استفاده از نرم افزارهای مونیتورینگ به صورت شبانه روزی نسبت به جلوگیری از موثر بودن این حملات اقدام کرده اند.این حملات که از خارج کشور سازماندهی شده اند تا کنون نتوانسته بودند در مسیر اطلاع رسانی این سایت خللی ایجاد نمایند ولی حمله اخیر که با حجم پنهای باند بیش از 250 مگابیت در ثانیه بر روی سرور اتفاق افتاد منجر به پر شدن پنهای باند و غیرفعال شدن 2 ساعته سایت گردید.این پهنای باند حدودا معادل با 50 هزار بازدید در ثانیه است.در ادامه وی به بیان گزارشی از این حملات اشاره کرد و عنوان کرد که بیش از 450 بار حمله به نرم افزار سایت صورت گرفته که کاملا دفع شده و همچنین نزدیک به 25 مورد نیز حمله DDOS به سرور و شبکه صورت گرفته است.


همچنین ایشان در مورد داخلی و خارجی بودن این حملات عنوان کرد که 84 درصد از این حملات از خارج کشور بوده است و 16 درصد حملات نیز از داخل کشور صورت گرفته است.
»» برگرفته شده از gerdab.ir/fa

 
90 آدرس اینترنتی از سایت های اصلی منهدم شده؛ گرداب
ساعت ۱۱:٥٦ ‎ق.ظ روز ٢٥ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

 

»» با توجه به درخواست های هموطنان گرامی از "سایت گرداب"، لیست حدود 90 آدرس اینترنتی از سایت های اصلی منهدم شده شبکه ها و اعضا منتشر کننده محتوای ضد دین و مستهجن فارسی زبان در اینترنت توسط مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سپاه پاسداران منتشر گردید:

Amihot.org

Iranxiran.com

Avizoon.org

Iran9.com

Xpersia.net

Xpersia.com

Shazde.com

Iran69.com

Shahvatsara.com

Bokoni.com

Firekos.com

Icebazi.com

Aroosak.org

Anti-filter.org

Xbloger.org

88031530.com

1sama.com

Bia3x.com

Persian4u.info

Bia2ss.info

Iran66.info

Sefidbarfi.info

Endesex.com

Biasafa.net

Hotboard.org

Xhotx.info

Shahvatbazan.info

Ir6.us

Avzoon.com

Nooziva.com

Green24.info

7share.org

Share4u.org

dlfinder.com

4kidding.com

Wpb2.com

Mashhadvet.com

Anetdate.com

Sexofiran.com

Share-img.org

7clip.org

Tavan-shop.com

Hot-top-links.com

Pic-forum.com

Hot-link.org

7pic.org

Top-links.org

Yourdir.org

 

Rank-hunter.com

Hide00.net

Hide00.info

 

2nafar.com

Hotdir.org

Avizoon.net

Avizoon.com

Irantext.com

Biaclip.net

Shahvatsara.net

Avizoon.info

Iranfet.com

Freemannots.com

Spersian.com

Persiansex.ws

Bia3x.info

Date4.net

Imageuc.com

Persianboy.info

Biasafa.info

Topvideos.org

Shahvat.info

Shahvati.info

Havasbaz.info

Shahvatbaz.info

Khoresh.com

Usir.org

Fileuc.com

Behtarin.info

Ss4all.info

Mehmoon.info

6photo.com

Irwebmaster.com

Hot-chat.org

Hid00.org

Dailymovie.org

Us6.us

Hide00.com

Dr-health.org

7xlink.com

Public-club.com

»»‌ برگرفته شده از gerdab.ir


 
دیدار مراجع با کاندیداها به معنی طرفداری از آنها نیست
ساعت ۱۱:٤٦ ‎ق.ظ روز ٢٥ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :
»» آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی:
دیدار مراجع با کاندیداها به معنی طرفداری از آنها نیست.
خبرگزاری فارس: یکی از مراجع عظام تقلید قم با اشاره به دیدار اخیرش با میرحسین موسوی گفت: دیدار مراجع با کاندیداها دلیلی بر حمایت از آنها نخواهد بود.
به گزارش خبرگزاری فارس در قم، آیت‌الله العظمی ناصر مکارم شیرازی پیش از ظهر امروز در ابتدای درس خارج فقه خود در مسجد اعظم با اشاره به برخی برداشت‌های شخصی در جراید و روزنامه‌ها از دیدار اخیر ایشان با میر حسین موسوی گفت: دیدار بنده با کاندیدا هیچ دلیلی بر حمایت و یا عدم حمایت از آن شخص ندارد و کسی نباید اظهار نظر شخصی کند.
وی ادامه داد: هر فرد و یا گروهی که وفادار به نظام انقلاب اسلامی بوده و این شرط را داشته باشد برای ما از نظر ملاقات کردن یکسان بوده و توصیه‌هایمان به آن‌ها یکسان خواهد بود.
آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به برخی اظهارنظرها در خصوص حمایت ایشان از میرحسین و یا کاندیدای دیگری گفت: دیدار با فردی نه دلیل بر طرفداری از او است و نه موضوع دیگری تمام این‌ دیدارها پدرانه بوده و هیچ گاه در این دیدارها مراجع جناحی عمل نخواهند کرد.
استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه حضور پرشور مردم در انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است اظهار داشت: باید با تمام توان تلاش کنیم تا مردم را در پای صندوق‌های رأی بکشانیم. زیرا این موضوع یأس دشمن را در برخواهد داشت.
وی افزود: مردم باید در انتخاب‌ کاندیداها دقت داشته باشند و بدانند که ما شخص خاصی را معرفی نکرده‌ایم و نخواهیم کرد و امیدواریم برخی مسائلی را که در برخی جراید در این‌باره نوشته شده‌ اصلاح شود.
»» برگرفته شده از www.farsnews.net

 
احتمال انجام یک "دوئل گفتمانی" در انتخابات دهم
ساعت ۱۱:۳٢ ‎ق.ظ روز ٢٥ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

»» با حمایت قاطع میرحسین از مشارکت و مجاهدین قوت گرفت؛

تنها چند روز پس از حمایت افراطیون دوم‌خرداد از میرحسین موسوی، وی با حمایت صریح از سازمان مجاهدین و حزب مشارکت، تلویحا گفتمان عدالت‌خواهی و آرمان گرایی دوران نخست وزیری‌اش را به نفع نمایندگی جریان افراطیون دوم خرداد در انتخابات کنار گذاشت...

ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
متن کامل دفاعیات سلیمی‌نمین در دادگاه شکایت جاسبی از وی
ساعت ۱٠:٥٢ ‎ق.ظ روز ٢٥ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

»» مفسده مدیریتی
»» پرونده سازی آقای جاسبی برای کارشناس هیأت تحقیق و تفحص
»» عدم نظارت بر حساب 1888
»» آقای جاسبی و استخدام آقای کردان با مدرک جعلی
»» تهدید و ارعاب

»» برای نمونه:

 سؤال بسیاری از دلسوزان ، سلامت نظام سیاسی کشور آن است که آیا تلاش آقای جاسبی برای ارائه مدرک به وزرا، نمایندگان و سایر مسئولان عالیرتبه در قوای سه‌گانه، جنبه خدمت داشته یا به قصد بهره‌مندی از نفوذ آنان و غیرفعال ساختن امر نظارت بر خود صورت گرفته است؟ آقای جاسبی در جمع مدیران سازمان مرکزی و رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد هدف خود را از اعطاء تسهیلات ویژه به صاحب منصبان اینگونه توصیف می‌کند: "این همه به نمایندگان سرویس می‌دهیم و متقابلاً ما باید از حمایت نمایندگان برخوردار باشیم و مستلزم این است که شما ارتباطتان را با نمایندگان بیشتر کنید و به طور کلی در سطح استان، در سطح شهر ما بتوانیم با همه مسئولین از جمله نمایندگان ارتباط داشته باشیم تا کارهای دانشگاه آزاد اسلامی را بتوانیم به خوبی پیش ببریم. این طور نباشد که جاده یک طرفه باشد و سرویس بدهیم اما از آن طرف ما چیزی نخواهیم. " (بخشی از سخنرانی آقای عبدالله جعفرعلی جاسبی در چهل و پنجمین اجلاس شورای مرکزی دانشگاه آزاد- اردیبهشت 1381)

»» برای نمونه:

آقای جاسبی در گذشته به کرات مدعی شده بود که تمامی شهریه دانشجویان در همان واحد برای خودشان صرف می‌شود. اما بررسی اسناد نشان می‌دهد این جملة مورد ایراد واقع شده، کاملاً صحت دارد: "جاسبی شهریه‌های دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی را از (واحدهای) دانشگاه آزاد گرفته و به حساب ویژه‌ای می‌ریزد که بر آن نظارت نیست. نامه‌هایی از مدیران دانشگاه آزاد اسلامی به دست من رسیده که این نامه‌ها اثبات می‌کند جاسبی دستور پرداخت مبالغ میلیاردی را به این حساب داده است. " اینجانب این جمله را در مناظره با مدیرکل مرکز اسناد دانشگاه آزاد در دانشگاه تهران ابراز داشتم که ایشان نیز در پاسخ اظهار داشت :واحدهای دانشگاه آزاد از روی میل، به این صندوق مشترک پول واریز می‌کنند و با بهره‌ای این پول به آنها بازگشت داده می‌شود. اما باید گفت واقعیت چیز دیگری است. اولاً بر اساس نامه‌های آقای جاسبی و مشاورین ایشان، پولهایی از واحدها خارج می‌شود اما معلوم نیست این پولها بازگشت داده شده باشد. در ثانی نوع نامه‌نگاریها به وضوح نشان می‌دهد که به هیچ وجه واحدها از روی تمایل و میل این پولها را در اختیار صندوق مشترک قرار نداده‌اند. ثالثاً تاکنون هیچ نهادی نتوانسته این صندوق مشترک را حسابرسی کند، و حتی به مجلس اجازه داده نشده است تا ورودیها و خروجیهای این حساب را مورد بررسی قرار دهد.

»» ...


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
خودکشی سیاسی اصلاح طلبان؛ پیام فضلی نژاد
ساعت ۱٠:٢٤ ‎ق.ظ روز ٢٥ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

 

»» اصلی ترین پروژه اصلاح طلبان در ایران بازنگری مذهبی در ایران بود و آنها تصور می کردند که تنها راه پیشرفت، رنسانس مذهبی و جدایی از سنت هاست.

»» وقتی اصلاح طلبان قدرت سیاسی را به مدت هشت سال در اختیار گرفتند، تلاش کردند تا مبانی سکولاریسم دینی را در جامعه نهادینه کرده و سید محمد خاتمی به عنوان رهبر سیاسی جریان اصلاحات گام به گام آرا و اندیشه های پدر فکری خود،دکتر سروش را دنبال می کرد.

»» سیاستمداران غربی امروز تلاش می کنند تا با ایجاد ائتلاف بین اصلاح طلبان و محافظه کاران با عناوین مختلف، نظرات و آرای احزاب انقلابی را به سمت خود برگردانند و این خطری است که کاندیداهای اصولگرا و محافظه کار ایران باید بسیار به آن توجه کنند.

»» ...


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
کارت موسوی و خاتمی در دست بازی‌گردان پنهان
ساعت ۱۱:۳٦ ‎ق.ظ روز ٢٢ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

»» در روزهای پایانی ریاست جمهوری خاتمی، میرحسین موسوی نامه ای در تقدیر از عملکرد خاتمی و خطاب به او نوشت که به نوعی تأییدی بود بر عملکرد اصلاحات طی آن سال ها. این نامه حرف های بسیاری را با خود داشت و از برخی واقعیت ها خبر می داد. در این نامه میرحسین، از خاتمی و دولت او تجلیل کرده بود و او را "فرزند فاضل، باتقوا و متعهد حضرت امام خمینی(ره)" لقب داده بود.

»» موسوی البته درخصوص فضای انسانی ایجاد شده توضیح بیشتری نداد. او در ادامه به فعالیت‌های هسته‌ای دولت خاتمی اشاره می‌کند و دیپلماسی اصلاحات را نیز موجه و قابل افتخار جلوه می‌داند. او با اشاره به تلاش‌های انجام شده در راه برخورداری از انرژی هسته‌ای می گوید: «آیا قابل تصور بود که دانشمندان جوان ما بدون احساس عضویت در جامعه ای که شأن انسان ها را بزرگ می شمارد، به سمت موفقیت های عظیم خود گام بردارند؟ این قاعده ای است که درباره هر افتخار دیگری چه در چارچوب دولت و چه در صحنه کل جامعه صدق می کند و در طول هشت سال گذشته، این افتخارات چه بسیار بوده است.»

»» پیشتر محمد رضا باهنر در این خصوص هشدار داده و گفته بود: «مجموعه ای که مهندس (میرحسین موسوی) را بزرگ جلوه می دهند، مسیر کلی انقلاب و حرکت های اقتصادی نظام را قبول ندارند. یکی از تصورات من این است که مهندس موسوی با آن ریشه های تدین و عقل و شعور سیاسی که دارند، در صورت پذیرش نامزدی انتخابات ریاست جمهوری ممکن است در رأس هرمی قرار بگیرد که بدنه این هرم خیلی هم سیاست های نظام را قبول ندارد.»

»» ...


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
سیاه کردن مردم
ساعت ۱۱:۱٦ ‎ق.ظ روز ٢٢ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

..برخی از داوطلبان با فریبکاری وارد صحنه شده‌ که این فریبکاری تا آنجا پیش رفته که دیگر نام "فریبکاری" نیز برازنده آن نمی‌باشد.

در مورد عشق به حضرت امام نیز […] سخن می گویند، که اگر غیر از این بود نماینده ایشان به حضور آقای طاهری اصفهانی که ایشان از نزدیکترین یاران منتظری است نمی رفتند و دیگر لازم به ذکر نیست و بر همه مشخص است که نسبت آقایان منتظری و طاهری اصفهانی با انقلاب و امام را نیاز به هیچ برهان و استدلالی نیست...


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
با تناقضات سخن‌تان چه کنیم؟!
ساعت ۱٠:٤٤ ‎ق.ظ روز ٢٢ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

»» چرا برای تحرکات به اعتراف خودتان بی ثمر در زمان دولت شما و آقای هاشمی در زمینه هسته ای عنوان "تلاش گسترده" را بکار برده اید و حتی از دولت اصلاحات که تعلیق فعالیتهای هسته ای را به ارمغان آورد تجلیل کرده اید اما از اراده نافذتر و مصممتر دولت نهم نه تنها سخنی به میان نیاورده اید بلکه به بهانه به وجود آمدن چالش به دولت تاخته اید؟

»» این روزها همه از شکسته شدن سکوت 20 ساله شما سخن میگویند اما همه به خاطر دارند که شما سکوتتان را همان چهار سال پیش با انتشار بیانیه علیه احمدی نژاد شکستید و این ادعا که در چهار سال گذشته به تدریج احساس وظیفه یا به عبارتی خطر کرده اید درست نیست...


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
سیاست و دزدی ادبیات!
ساعت ۱٠:٢٢ ‎ق.ظ روز ٢٢ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

...بهانه ای برای مرور یک سخنرانی

.. دست بر قضا عیان شد که این بخش از بیانیه سال 1387 آقای موسوی کاملا از جملات دکتر احمدی‌نژاد که در تاریخ 8 خرداد 1384 که در جمع مسؤولین ستاد انتخاباتی‌اش ایراد شده و در همان زمان در هفته‌نامه پرتو سخن و سایت‌های انصارنیوز، خدمت و مردمیار منتشر شده، کپی‌برداری شده است.

دکتر احمدی‏نژاد در سال 84 در جمع مسوولین ستاد انتخاباتی‏اش می‌گوید:

«عرض کردم دنبال هزینه‌کردن نیستیم اگر یک نفر با اعتقاد و با دست خودش چیزی بنویسد و پشت شیشه مغازه خود بچسباند چون از وجود بر می‌آید در عالم اثر دارد و به جای هزاران پوستر رنگی بزرگ بیشتر اثر می‌گذارد.»

 

اگرچه این مطلب می‌تواند کاملا اتفاقی باشد! ولی به این بهانه، متن کامل این سخنرانی در پی می‌آید:

...


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
10 پرسش از میرحسین موسوی؛ قاسم روانبخش
ساعت ۱۱:٠٧ ‎ق.ظ روز ۱٩ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

تیتر ها:

»» دلیل استعفای شما از نخست وزیری در شهریور سال 67 چه بود؟چه اتفاقی افتاده بود که بدون اطلاع امام و رییس جمهور وقت، آیه الله خامنه ای از سمت خود کناره گیری کردید؟

»» امام-ره در خطاب به میرحسین:

نامه استعفاى شما باعث تعجب شد.حق این بود که اگر تصمیم بدین کار داشتید، لااقل من و یا مسئولین رده بالاى نظام را در جریان مى‏گذاشتید.در زمانى که مردم حزب اللَّه براى یارى اسلام فرزندان خود را به قربانگاه مى‏برند چه وقت گله و استعفا است. شما در سنگر نخست وزیرى، در چهارچوب اسلام و قانون اساسى، به خدمت خود ادامه دهید.

همه باید به خدا پناه بریم؛ و در مواقع عصبانیت دست به کارهایى نزنیم که دشمنان اسلام از آن سوء استفاده کنند.

»»  دیگر مردم بعد از گذشت 30 سال از انقلاب حاضر به پذیرش آزمون و خطای مسؤولان نیستند.

»» در نامه میرحسین به خاتمی:

بسیار تاسف خورده‌ام که مخالفان چگونه می‌توانند نقشی را که در بزنگاهی خطیر از انقلاب اسلامی برای اصلاح‌طلبی برعهده گرفتید نبینند و یا موافقان با امید افزایش مطالبات از تاکید بر دست‌آوردهای بزرگی که داشته‌اید چشم‌پوشی کنند، تا جایی که فضا برای غفلت از آنها باز شود؛ غفلت نه فقط از کامیابی‌های دوران‌سازی که درکشان به مرور زمان و یا نگاه‌های عمیق نیاز دارد که حتی حقیقت روشنی چون نقش دولت شما در انشای پیشرفت‌های بدست آمده در زمینه انرژی هسته‌ای و یا ارتقای موقعیت جهانی نظام و کشور.

»» رهبر انقلاب در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام، 18/7/85 :

هیچ‏کس احتجاجى بر علیه دستگاه و نظام، نسبت به این ممشایى که آقاى رییس‏جمهور(دکتر احمدی نژاد) در باب مسئله‏ى هسته‏اى تشریح کردند، ندارد. راه همین است. ما آن راه دیگر را هم تجربه کردیم؛ روشن شد. البته روشن بود، حالا سندهاى اینها هم یک روزى ان‏شاءاللَّه منتشر خواهد شد. کلمه‏ کلمه‏ى حوادث این روزهاى گوناگون ثبت و یادداشت و ضبط شده است؛ یک روزى در اختیار افکار این ملت قرار خواهد گرفت و ان‏شاءاللَّه روشن خواهد شد که در این مدت چه گذشته است.

..

...


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
مشروح اولین کنفرانس خبری میرحسین موسوی
ساعت ٧:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱٧ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

میرحسین اولین کنفرانس خبری خود را در روزنامه اطلاعات

و با حضور 200 خبرنگار داخلی و خارجی برگزار کرد:

»»» رابطه تابو نیست، منافع ملی تعیین کننده نوع رابطه با آمریکاست

»»» در صورت پیروزی، گشت های ارشاد را جمع آوری می کنم

»»» برای گردش آزاد اطلاعات و آزادی بیان تلاش می کنم

»»» نگران سرکار آمدن راست یا چپ نیستم

»»» استفاده از کوپن را از افتخارات دولت خود می‌دانم

»»» حق عقب‌نشینی در مسئله هسته‌ای نداریم

»»» نمی‌توان نسبت به کشتار در غزه و نسل‌کشی در فلسطین ساکت بود

»»» از خدمات احمدی‌نژاد و دولت نهم چشم‌پوشی نکرده‌ایم

 


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
اطلاعات جدید از عوامل بزرگترین شبکه فساد اینترنتی در کشور
ساعت ٢:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱٧ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

اطلاعات و تصاویر جدیدی از متهمین شبکه‌های سازمان‌یافته ضد‌‌دینی و ضد‌فرهنگی که به تازگی از سوی "نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران" متلاشی شده‌اند منتشر شد.(لازم به ذکراست که خبر دستگیری متهمین در پستی با عنوان avizoonها در " گرداب" نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران درج شد.)

سایت های مورد نظر اقدام به «ترویج زنای با محارم»، «تهیه و انتشار تصاویر و داستان‌های مستهجن»، «توهین به ارزش‌های دینی جامعه ایران»، «تجاوز به حریم خصوصی افراد و انتشار تصاویر محرمانه آنان» و ... برخی از جرم‌های ارتکابی توسط این افراد است. 

انواع بی‌بندوباری‌های اخلاقی با هدف قبح‌زدایی از محرمات دینی، ترویج فساد در جامعه، سست کردن بنیان‌های اعتقادی و فروپاشی اساسی خانواده به جهت پیشبرد اهداف دشمن در عرصة ناتوی فرهنگی نموده است.
»»» راستی پیشنهاد میکنم که نظرات مردم رو در
http://gerdab.ir/fa/pages/?cid=157 حتماً بخونید!!

 در این رابطه مرکز بررسی جرائم سازمان یافته مشخصات و تصاویر جدیدی از متهمان و مدیران این شبکه‌ها را به شرح ذیل منتشر کرد: ...


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
سری جدید«شوک» با موضوع سایت‌های مستهجن
ساعت ۸:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱٦ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :
»» کارگردان سری جدید مستند «شوک» از پخش این مجموعه
با موضوع "سـایت‌های مســتهجن و رفتــارهای ناشـایسـت"
در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه( 18و 19 فروردین)خبر داد.
 
 

به گزارش شبکه ایران، بهراد صاحبقرانی کارگردان سری جدید مستند شوک در گفت‌وگو با فارس گفت: سری جدید مستند شوک «سایت‌های مستهجن و رفتارهای نابهنجار اینترنتی» شب‌های سه شنبه و چهارشنبه 18 و 19 فروردین از شبکه سوم سیما پخش می‌شود.

صاحبقرانی افزود: تلاش همه عوامل سازنده مستند شوک بر این بوده است که با پرداختن به موضوع «رفتارهای نابهنجار اینترنتی در ایران»، رفتار آن دسته از کاربران اینترنتی در کشور را که مرتکب اعمال غیرقانونی، ساختار شکن و ضد ارزش‌های جامعه ایرانی می‌شوند، واکاوی کند.

وی اظهار داشت: برای اینکه بینندگان شوک بتوانند با موضوع سری سوم آن، ارتباط نزدیک برقرار کنند، با تعدادی از مجرمان اینترنتی که اقدام به راه اندازی سایت‌ها و وبلاگ‌های مستهجن کرده و توسط مراکز قضایی دستگیر شده بودند در فضایی صریح و بی‌پرده به گفت‌وگو نشسته‌ایم که «ترویج زنای با محارم»، «تهیه و انتشار تصاویر و داستان‌های مستهجن»، «توهین به ارزش‌های دینی جامعه ایران»، «تجاوز به حریم خصوصی افراد و انتشار تصاویر محرمانه آنان» و ... برخی از جرم‌های ارتکابی توسط این افراد است.

صاحبقرانی گفت: یکی از سئوال‌های جدی که در این برنامه بیننده با آن مواجه می‌شود این است که آیا رعایت اخلاق در فضای مجازی اینترنت واجب است یا نه؟ پرسش دیگری که مخاطب با آن دست و پنجه نرم می‌کند، این است که آیا با رشد جرایم اینترنتی در ایران، وجود پلیس اینترنتی یک نیاز به شمار می‌آید یا نه؟

کارگردان این سری از مستند شوک با بیان این مطلب که مدیران شبکه سوم سیما همواره در تلاش هستند تا با تهیه و تولید برنامه‌های جذاب در حوزه فیلم مستند، ضمن احترام به ذائقه بیننده به مسائل و معضلات جامعه بپردازند، گفت: جا دارد که به نوبه خود از همراهی و مساعدت صمیمانه علی‌اصغر پورمحمدی مدیر محترم شبکه سوم و فضل‌الله شریعت پناهی مدیر گروه اجتماعی این شبکه در تهیه و تولید مستند «شوک» قدردانی کنیم.

صاحبقرانی در پایان خاطرنشان کرد: بینندگان و مخاطبان مستندهای «شوک» می‌توانند برای برقراری ارتباط مستقیم با سازندگان این برنامه به وبلاگ شوک با آدرس اینترنتی

»»» www.shock3.blogfa.com ««« مراجعه کنند.

سایر عوامل تهیه و تولید مستند شوک عبارتند از: فرشاد شکیبی(تهیه کننده)، محمد صادق زمانی(مدیر تولید)، شیما عرب‌نیا(دستیار کارگردان)، بهروز طهماسبی و سروش باقرزاده(تصویربردار).

برگرفته شده از www.inn.ir


 
کسی که خود را بسازد، تمدن‌ساز نیز خواهد بود
ساعت ۸:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱٥ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

...رهبر معظم انقلاب اسلامی در تشریح مراحل تکامل انقلاب اسلامی می‌فرمایند:

« ما یک «انقلاب اسلامى» داشتیم،

بعد «نظام اسلامى» تشکیل دادیم،

مرحله‌ى بعد تشکیل «دولت اسلامى» است،

مرحله‌ى بعد تشکیل «کشور اسلامى» است،

مرحله‌ى بعد تشکیل «تمدن بین‌الملل اسلامى» است »[1].

... اگر انسان راه خدا را پیدا کرد و یاد گرفت که چگونه کار را براى خدا انجام دهد، آن وقت مى‌بینید که این عشق به کار، چقدر کار را آسان خواهد کرد؛ تمدن اسلامى، این‌گونه به‌وجود آمد»[7].

 ...

خداوند در قرآن کریم می‌فرماید: «وَ لَوْ أَنَّ أَهْلَ الْقُرَى آمَنُواْ وَاتَّقَواْ لَفَتَحْنَا عَلَیْهِم بَرَکَاتٍ مِّنَ السَّمَاء وَالأَرْضِ وَلَکِن کَذَّبُواْ فَأَخَذْنَاهُم بِمَا کَانُواْ یَکْسِبُونَ»[8]؛ اگر اهل آبادی‌های روی زمین ایمان می‌آوردند و تقوا پیشه می‌کردند، هر آیینه ما برکات آسمان و زمین را به روی آنها می‌گشودیم؛ ولی آنها تقوا پیشه نکردند؛ بلکه کفر ورزیدند و نسبت به نعمتهای خداوند ناسپاسی کردند و در نتیجه دچار مشکلات و انواع بلاها شدند.

 استاد شهید مرتضی مطهری در شرح این آیه از قرآن که از محکماتی است که هیچ‌گونه تشابهی در آن وجود ندارد و چنان معنای صریح و روشنی دارد که جای هیچ‌گونه شک و شبهه‌ای در آن نیست، می‌گویند: «رابطه جهان و انسان اینچنین است که اگر انسان در آن مسیر کمالی و انسانی خودش قرار بگیرد، طبیعت با انسان هماهنگ‌تر، سر آشتی می‌گیرد»


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
اسلامیت یا جمهوریت؟
ساعت ٥:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱٤ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :
این یادداشت چنانکه نگارنده نیز خود در آغاز اشاره می کند، 13 سال پس از آن نوشته شده است که "برای نخستین بار عنوان «جمهوری اسلامی»... بر سر زبان ها افتاده بود." مرتضی آوینی در قامت یک متفکر در این جا اشاره‏های ظریفی به نحوه جمع اسلامیت و جمهوریت دارد که هنوز در نوع خود بدیع و عمیق است و کمتر از زبان اندیشمندی شنیده شده است. کشش قلم او، ثمرات این کوشش نظری را دوچندان نموده است. این یادداشت به صورت تفصیلی به جوانب مسئله‏ای پرداخته که هنوز محور گفتگوی نخبگان فکری و سیاسی جمهوری اسلامی است...

ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
»» معرفی کتاب
ساعت ٤:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱٤ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

»» یک توصیه: حتمآ یک نگاه به توضیح کتاب بندازید، اطلاعات خوبی داره!!

نام کتاب: جریان هاى فکرى ایران معاصر

مؤلف: دکتر عبدالحسین خسروپناه

ناشر: انتشارات وثوق

ویراستار: محمدجواد شریفى

چاپ اول: تابستان 1384

تارنگار نویسنده:

موسسه حکمت نوین اسلامی

»» علاوه بر توضیحات کتاب، "فهرست مطالب" رو هم براتون گذاشتم ««


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
«اخراجی‌ها2» اولین فیلم سه میلیاردی تاریخ سینمای ایران
ساعت ٤:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱٤ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

خبرگزاری فارس: فروش فیلم سینمایی «اخراجی‌ها2» دومین قسمت از تریلوژی «اخراجی‌ها» به کارگردانی «مسعود ده‌نمکی» در پایان سیزدهمین روز نمایش از مرز سه میلیارد تومان گذشت تا اولین فیلم سه میلیاردی تاریخ سینمای ایران شود.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلم سینمایی «اخراجی‌ها2» که در اکران نوروزی و از تاریخ اول فروردین به روی پرده سینماها رفت، توانست طی 13 روز در تهران و شهرستا‌ن‌ها به فروشی معادل سه میلیارد تومان دست یابد تا رکوردی بی‌سابقه را در سینمای ایران به جای بگذارد.
براساس این گزارش، «اخراجی‌ها2» تاکنون توانسته در این مدت 1میلیارد و ششصد میلیون تومان در تهران و 1میلیاردو چهارصد میلیون تومان در شهرستان ها فروش داشته باشد تا به عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شناخته شود.
این در حالی است که در برخی از شهرستان‌ها نظیر مشهد مقدس نیز استقبال مردم به حدی بوده است که برای نظم‌دهی به جمعیت نیروی انتظامی مجبور به دخالت شده است به‌طوری که فروش روز گذشته این فیلم در مشهد بیش از 17 میلیون تومان بوده است.

 


به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، «اخراجی‌ها2» در حالی توانسته است به فروشی معادل سه میلیارد تومان دست یابد که فروش روزانه این فیلم به طور متوسط در تهران و شهرستا‌ن‌ها، 250 میلیون تومان است تا از این نظر نیز رکوردی جدید برجای گذاشته باشد.
اکبر عبدی، امین حیایی، حسام نواب‌صفوی، محمدرضا شریفی‌نیا، ارژنگ امیرفضلی، عبدالرضا اکبری، بیوک میرزایی، محمود مقامی، سیدجواد هاشمی، قاسم زارع، جواد رضویان، شیلا خداداد، نگار فروزنده، نیوشا ضیغمی، منوچهر آذر، میناجعفرزاده، ابوالفضل همراه، شاهرخ نورمحمدی، لیلا بلوکات از جمله بازیگران شناخته شده‌ای هستند که در «اخراجی‌ها2» بازی کرده‌اند.
«اخراجی‌ها2» دومین قسمت از تریلوژی «اخراجی‌ها» خواهد بود و به روایت حال و هوای دوستان مجید سوزوکی در اسارت می‌پردازد و ادامه سرنوشت دوستان مجید و خانواده‌های آنان پس از شهادت وی را به تصویر می‌کشد.

برگرفته شده از www.farsnews.com


 
شعبده موسوی؛ موسوی، ژانوسی دیگر؟
ساعت ٤:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱٤ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

موسوی پس از بیست سال سکوت، آنگاه که در دانشگاه تهران لب بر سخن گشود، عیب‌هایش را آشکار ساخت؛ انگار او یک لیبرال شده بود...

سید علیرضا - در لابه‌لای کتاب‌های کتابخانه‌ام، پنج گفتار اسبق و شش گفتار کنونی، میرحسین موسوی همیشه برایم تا حدودی حکم یک کتاب مقدس را داشت و تا دل‌تان بخواهد بهره‌ها می‌بردم از آن. وقتی دل تنگ می شدم و یا وقتی حس می کردم تعدیلات آقای هاشمی رفسنجانی، تحصیلات انقلاب را، آرام آرام به تعطیلات می برد، من دل تنگ می شدم.

دل تنگ می شدم وقتی می دیدم سید خندان جهان را با عینک لبیرالیسم می بیند و هیچ گرگها را نمی شناسد و می خواهد دره مابین ایران و آمریکا را با تعلیق و تعدیل ارزش های انقلاب اسلامی پر و هموار سازد. پناه می‌بردم به پنچ گفتار میر حسین موسوی، آنجا که گفته است: «قدرت‌های بزرگ چون گرگهایی در یک شب سرد زمستانی هستند که رو به روی هم چشم دوخته‌اند تا اگر یکی به خواب رفت آن دیگری او را بدرد.» (امام خمینی، پنچ گفتار، ص ۱۳۳)


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
رفاه طلب عافیت‌جوی یا مأمور اصلاح‌طلبی
ساعت ٤:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱٤ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

فاطمه رجبی - موسوی کسی است که در یک چالش درونی، توان ایستادگی نداشت یا لجاجت داشت یا... و به دلیل آن، در بحران جنگ در سال 67 با «استعفای ناگهانی»، موجب خشم امام گردید و امام در پاسخ، وی را هشدار دادند...


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
عناصر محوری خطبه نوروزی
ساعت ۳:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱٤ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

 - آنچه در پی می‌آید، عناصر محوری بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامى‏، حضرت آیت الله‌العظمی خامنه‌ای است که در اجتماع بزرگ زائران و مجاوران حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در 88/1/1 ایراد گردیده است.

معنای «عدالت»، رابطه بایسته تولید و مصرف، سهیم شدن در تولید کارخانه‌ها، توصیه نامزدها به رعایت انصاف، رهبری و انتخابات، تغییر کنید تا تغییر کنیم، اگر تغییر نکنید...

 حلقه‌های بحث:

1- دهه چهارم انقلاب

2- اصلاح الگوی مصرف

3- انتخابات

4- تعامل با آمریکا

...


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
عوامل انحراف فکری؛ آیت الله مصباح
ساعت ٢:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱٤ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

سر فصل ها:

تنها نخوانید، بخواهید! - دعا و استفاده از اسباب - علل انحراف فکری

پیروی کورکورانه از پدران - احساس حقارت - فقدان هویت و اندیشه مستقل

مغالطه اساس تبلیغات نوین - دشواری تشخیص سخن درست و...

1. وقتی میخواییم دعا کنیم میگیم: به همه که گفتیم به خدا هم بگیم "شاید" یه طوری شد، شاید...

2. به خدا میگیم این مشکل رو حل کن ولی نسخه مسخه رو بی خیال، راستش ما خیلی نمیتونیم سر ساعت دارو استفاده کنیم، یه طوری حلّش کن که ما هم به زحمت نیوفتیم، "بالاخره تو خدایی و هر کاری هم ازت بر میاد..."

3. خیلی وقت ها خیلی ها چون توی خانواده حالا باباشون یا برادرشون یا.. فلان جورکی نماز میخونه، فلان جورکی برخورد میکنه، اون طوری پول خرج میکنه؛، فکر میکنیم درستش همینه چون مثلا یه تحصیلاتی داره یا یه پست و مقامی داره یا هزارتا چیز دیگه، چه میدونم!!

البته خیلیا هم از این ور می افتن: نه بابا میشناسه، نه اهل فضیلتو علم میفهمه، نه دوست نه غریبه، هیچ کسو هیچی رو قبول نداره، ولی وای از روزی که از یه چیزی خوشش بیاد، عالمو آدمو به هم وصل منیکنه، نگو ندیدی!! شایدم خودمو خودت...

...


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
avizoonها در " گرداب" نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران
ساعت ٢:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱٤ فروردین ۱۳۸۸ : توسط :

»» بزرگترین شبکه پورنو گرافی اشاعه دهنده فحشا در فضای سایبر توسط متخصصان توانمند ایرانی منهدم شد. باتوجه به گسترده بودن دامنه تخلفات و عملیات صورت گرفته، تنها خلاصه ای از تخلفات آمده اسامی تعدادی از افراد اعلام شده است، همچنین کلیه سایت ها به دامنه سایت گرداب  وصل شده اند.


ادامه مطلب را مطالعه کنید